Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Baltos rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baltos baldų rankenėlės visada atrodo stilingai ir moderniai. Jeigu tai yra iš kokybiškų medžiagų pagamintos rankenėlės, jos tarnaus ilgai bei džiugins patogumu atidarant ar uždarant stalčius, dureles ar spintas. „Ulmo“ prekių kataloge yra daug būtent baltos spalvos arba baltus akcentus turinčių baldinių rankenėlių, kurias galima pritvirtinti prie: vonios, virtuvės, svetainės, prieškambario, miegamojo, darbo ar kitų patalpų baldų. Jos puikiai atrodys bei palengvins naudojimąsi pačiais baldais.

Prekių asortimentą nuolat papildome naujienomis, na, o tam, kad būtų patogu pasirinkti, kiekviena balta baldų rankenėlė turi savo prekės puslapį. Jame bus nurodoma svarbiausia informacija apie rankenėlę (medžiaga, matmenys, padengimas, tvirtinimas, žingsnis, kita). Tai padės renkantis.

Baltos rankenėlės: estetika ir funkcionalumas

Balta spalva yra labai saugus bei praktiškas pasirinkimas interjerui. Balti akcentai gerai dera prie juodos, rudos spalvų (dažniausiai sutinkamų balduose) bei prie kitų, ryškesnių ar sodresnių tonų. Ji į interjerą įneš gaivumo, lengvumo, dėl kurio baldai ir patalpa atrodys šviesiau.

Na, o rankenėlių funkcionalumas bus individualus ir labai priklausys nuo to, kokį modelį pasirinksite. Visos kokybiškos rankenėlės turėtų būti lengvai suimamos bei neapsunkinti stalčių ar durelių atidarymo, uždarymo, varstymo.

Kaip pasirinkti tinkamas baltas rankenėles?

Štai tie faktoriai, kuriuos turite įvertinti, kai domina balta baldų rankenėlė ar kelios rankenėlės:

  • Formabaltos baldinės rankenėlės gali būti pailgos, apvalios, stačiakampės ar nestandartinės formos. Jūsų patogumui mūsų kataloge visa produkcija turi detalias nuotraukas, kurios palengvina pasirinkimą. Geriausia, jeigu rankenėlės yra panašios formos arba su panašiais elementais, kaip ir pats baldas.

  • Dydis – kalbant apie dydį, rankenėlės neturėtų būti neproporcingos su pačiu baldu. Geriausia, kad jos atitiktų spintelės, spintos, sekcijos, komodos ar kito baldo dimensijas.

  • Spalva ir spalvų gama – jeigu jau pasirenkamos baltos rankenėlės, įsitikinkite, kad tai – gera opcija. Balta spalva turi pritapti, tad geriausia, jeigu ji kontrastuoja su tamsiomis spalvomis, arba derinama su kitais, aplink esančiais baldų akcentais.

  • Tvirtinimo elementas – pasižiūrėkite, kad tvirtinimo taškų žingsnis arba vieno tvirtinimo taško sistema tinka jūsų baldui.

Baltų rankenėlių kainos

Galutinė bet kurios furnitūros detalės kaina priklauso nuo jos medžiagų, matmenų ir kitų savybių. Baltos rankenėlės, kaip ir bet kurios kitos spalvos furnitūra, gali būti ir brangios, ir labai pigios.

Užtikriname tai, kad su prekių filtrų pagalba bus lengva rasti variantą pagal savo biudžetą, o „Ulmo“ asortimente visada rasite puikų kainos ir kokybės santykį.

Plačiau