Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Žingsnis
Ar yra sandelyje?

Apvalios rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Ieškantiems akcento interjerui, baldams ar bet kuriam kambariui, puikiai tiks apvalios rankenėlės spintelėms, stalčiams ar durelėms. Iš „Ulmo“ prekių katalogo visi gali patrauklia kaina įsigyti kokybiškas, iš įvairių medžiagų pagamintas, skirtingų dydžių, proporcijų ir tipų apvalias furnitūros rankenėles. Ieškokite prekių su specialiu akcijos ženklu arba naujienų bei įsigykite unikaliausią produkciją arba pasinaudokite geriausiais kainos pasiūlymais. Su kiekvienos rankenėlės ypatumais galite susipažinti atsidarę prekės puslapį. Na, o jūsų pateiktais užsakymais iš karto pasirūpins „Ulmo“ komanda.

Apvalios rankenėlės: subtilus akcentas ar išskirtinė detalė?

Interjere derinant apvalias formas su apvaliomis durų rankenomis, reikia nepamiršti gerai interjero dekoravime žinomo akcento apvalių baldų rankenėlių, kurios puikiai derės prie suderintos interjero visumos.

Apvalios baldų rankenėlės, priklausomai nuo modelio ir derinimo, gali būti ir subtilus akcentas, ir išskirtinė interjero dizaino detalė. Apvali forma yra klasikinė ir nesenstanti, lengvai deranti prie įvairių interjero stilių - nuo tradicinio iki šiuolaikinio.

Minimalistiniame, pavyzdžiui, skandinaviško stiliaus interjere, šios rankenėlės gali būti subtilus akcentas, papildantis dekoro paprastumą ir jo neužgožiantis. Na, o matinės, juodos apdailos rankenėlės ant baltos spintelės visada bus elegantiškai atrodantis akcentas, pridedantis šiek tiek charakterio.

Apvalios formos rankenėlės bene visada tarnaus kaip vienijantis, darną kuriantis elementas mišrių stilių interjeruose, sodria spalva prislopindamas skirtumus arba, jei yra ryškus, pabrėždamas kontrastus.

Kaip pasirinkti tinkamas apvalias rankenėles savo projektui?

Geriausia apvalias rankenėles virtuvei, voniai, prieškambariui, svetainei, miegamajam ar darbo kambariui rinktis naudojant patogius „Ulmo“ el. parduotuvės filtrus. Visų pirma, pažymėkite, kokia spalva jus domina: balta, juoda, aukso, matinio chromo, nikelio ir daug kitų.

Tada galite rinktis rankenėlių tipą: vieno taško, metalines, retro ar medines. Pagal tai lengva rasti idealų pasirinkimą savo namams ar biurui.

Apvalios rankenėlės ir jų svarba namų išvaizdai

Kadangi apskritimas arba sfera – arčiausiai tobulybės esanti forma, jos buvimas interjere visada įneša bent šiek tiek balanso. Be to, apvalią rankenėlę visada patogu apčiuopti ir paimti. Ji neturi aštrių kampų, tad nei vaikai, nei augintiniai neužklius ir stipriau neužsigaus.

Pavyzdžiui, modernioje virtuvėje elegantiškai atrodys nerūdijančio plieno spalvos, apvalios rankenos. Jos gali pabrėžti spintelių linijas, o sendintas žalvaris pridės elegancijos prie medinių ar laminatu dengtų baldų. Visada akiai patraukliai atrodo ir ant baltos spintelės/stalčiaus pritvirtintos juodos rankenėlės ar atvirkščiai.

Plačiau