Filtruoti
Kainos rėžiai
Tipas
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Žalvarinės rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vienas iš populiariausių furnitūros sprendimų „Ulmo“ asortimente – žalvarinės arba žalvario spalvos baldų rankenėlės. Jos puikiai dekoruos baldus bet kuriame kambaryje bei žavingai atrodys prie beveik bet kokios spalvų gamos ar stiliaus. Taip pat svarbu paminėti, kad visos mūsų siūlomos rankenėlės yra kokybiškai pagamintos, tad ilgai tarnaus bei suteiks patogumą atidarant, uždarant dureles, stalčius ir ne tik.

Visos žalvarinės rankenėlės turi savo prekės puslapį. Jame rasite naudingą informaciją bei galėsite geriau pasirinkti tinkamiausią furnitūros sprendimą savo namams, ar naujam interjero projektui.

Kodėl žalvarinės rankenėlės prideda šilumos jūsų namams?

Žalvarinės arba žalvario imitacijos rankenėlės suteikia jūsų interjerui šilumos dėka savo sodraus, auksą menančio atspalvio ir unikalios tekstūros.

Sukuriama šiluma - tai ne tik akiai malonus akcentas, bet ir geras jausmas būnant aplinkui. Pavyzdžiui, virtuvėje, darnoje su šaltų atspalvių marmuriniais stalviršiais, žalvarinės baldų rankenėles gali įnešti jaukumo ir tikriems namams reikalingos estetikos.

Žalvario savybė atspindėti vaizdą tarsi žaidžia su šviesa, sukurdama akiai patrauklų švytėjimą, kuris sustiprina bendrą jaukumą. Gyvenamosiose erdvėse šios rankenėlės puikiai dera prie knygų lentynų ar net didelių spintų. Žalvarinės rankenėlės tarsi pralaužia monochromatinių spalvų monotoniją ir sukuria elegantišką jaukumą.

Ypatingai gerai žalvario furnitūra dera su mediniais baldais, kur tokia unikali medžiaga dera prie minimalistiškų, švarių linijų.

Kaip pabrėžti stiliaus detales su žalvarinėmis rankenėlėmis?

Stiliaus detalių akcentavimas žalvario ir žalvario imitacijos rankenėlėmis gali sustiprinti bendrą visos erdvės estetiką. Pavyzdžiui, Viktorijos – XIXa. ar net Art Deco laikų stiliaus namuose puošnios žalvario rankenėlės ant spintelių gali pabrėžti eleganciją ir grakščias baldų linijas.

Šiuolaikinėje aplinkoje, elegantiškos žalvario imitacijos rankenėlės ant virtuvės spintelių ar kitų baldų sukuria kontrastą tarp minimalizmo ir klasikos.

Šias rankenėles taip pat galima derinti su kitais žalvario elementais interjere, pavyzdžiui, šviestuvais, durų rankenomis ar vandens maišytuvais. Taip sukursite vientisą, harmoningą interjerą.

Eklektiškame interjere derinant žalvario rankenėles su skirtingomis tekstūromis ir spalvomis galima išgauti netikėtumo faktorių.

Interjere šios rankenėlės naudojamos ir restauruotuose senoviniuose balduose, kad būtų išlaikyta originali estetika.

Ar žalvarinės rankenėlės yra ilgaamžė ir tvirta sprendimo dalis jūsų baldams?

„Ulmo“ asortimente esančios žalvarinės imitacijos rankenėlės džiugins ilgaamžiškumu ir tvirtumu, todėl tai yra praktiškas pasirinkimas. Tinkamai pritvirtintos, prižiūrimos ir valomos rankenėlės tikrai greitai nenusidėvės ir ilgai džiugins suteikiama elegancija.

Plačiau