Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Metalinės rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Iš metalo pagamintos baldų rankenėlės – puikus pasirinkimas beveik bet kuriai namų ar kitų patalpų erdvei. „Ulmas“ gali pasiūlyti itin gausų, iš kelių skirtingų metalų gaminamų, baldinių rankenų pasirinkimą. Įvairių spalvų, formų, tvirtinimo žingsnių ir tipų rankenos iš metalo, puikiai tarnauja miegamajame, svetainėje, virtuvėje ar beveik bet kurioje kitoje patalpoje. Dėl savo atsparumo, metalines baldų rankenas galima pritaikyti naudojimui ir komercinėse patalpose.

Nepamirškite, jog kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija apie produktą. Pateikite užsakymą ir mes pasiūlysime greitą pristatymą visoje Lietuvoje.

Koks metalas geriausiai tinka rankenėlėms?

Daug metalų turi reikiamas savybes, kad tiktų rankenėlėms. Įprastai naudojamas cinko ir aliuminio metalų lydinys, plienas ir anoduotas aliuminis.

Pastarasis yra lengvas, patogiai apdirbamas ir pakankamai tvirtas. Tai reiškia, kad aliuminio baldų rankenos gali būti beveik bet kokios formos, tačiau išlaikys lengvumą ir ilgais tarnaus. Cinko ir aliuminio lydinio rankenėlės išlaiko visas geriausias jau minėtas savybes, jos yra tvirtesnės bei atsparesnės deformacijai, taip pat paprastesnė ir jų priežiūra bei valymas.

Na, o plienas – vienas tvirčiausių metalų, tad nenuostabu, kad iš jo gaminama furnitūra.

Kaip pasirinkti tinkamas metalines rankenėles?

Metalinės rankenėlės baldams pasirenkamos pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir kita furnitūra. Jos turi būti pakankamo dydžio, tačiau ne per didelės baldui. Geriausia, jeigu rankenėlės forma ir proprocijos atitinka arba stilingai dera su baldu, prie kurio yra tvirtinamos. Atsižvelkite į tvirtinimo sprendimą bei tvirtinimo detalių žingsnį, kuris nurodomas prekės puslapyje. Kadangi tai yra svarbus parametras, tačiau ne visada norisi praleisti daug laiko jo ieškant, galite pasinaudoti prekių filtru, kad iš karto matytumėte, kurios metalinės rankenos baldams atitinka reikalavimus.

Po to, kai žinote, kurios rankenėlės tinka pagal montavimo galimybes ir žingsnį, galite lyginti spalvas, dizainus ir kainas. „Ulmas“ pradavėjai ir interjero dizaino specialistai pataria pirkti rankenėlės, kurių spalva ir dizainas papildo baldą arba kontrastingai dera su likusiu interjeru.

Metalinių rankenėlių kainos

Jeigu jus domina kokybiškos metalinės rankenos baldams patrauklia kaina, esate kaip tik ten, kur reikia. Elektroninėje mūsų parduotuvėje galite matyti visų produktų įkainius bei rasti daugiau informacijos prekės puslapyje. Be to, jeigu rankenėlės pažymėtos specialiu akcijos ženklu, jos kainuos dar pigiau.

Plačiau