Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Stalčių rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Kiekvienas baldas su stalčiais, turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir patenkinti visus poreikius dėl dizaino, praktiškumo bei ergonomiškumo. Patogus atidarymas, uždarymas bei paprastas funkcionalumo valdymas gerokai padidins baldo vertę jūsų namams ar biurui. „Ulmas“ siūlo platų stalčių rankenėlių asortimentą norintiems atsinaujinti ar pakeisti senas, sudėvėtas rankenėles ar jas prisitaikyti naujai gaminamiems baldams. Iš medžio, plastiko ar metalo pagamintas, įvairių formų, spalvų ir dydžių stalčių rankenėles galite patrauklia kaina pirkti internetu.

Visos rankenėlės turi savo prekės puslapį. Jame – svarbiausia informacija apie žingsnį, matmenis, tvirtinimo sprendimą bei medžiagas, iš kurių rankenėlės pagamintos. Visa tai padės renkantis geriausią variantą.

Kaip pasirinkti tinkamas stalčių rankenėles Jūsų namams?

Jeigu Jus domina stalčių rankenėlės, žinant apie platų jų asortimentą, galima sudvejoti dėl to, ką išsirinkti Jūsų biuro ar namų baldų stalčiams. Štai kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite įsigyti geriausias rankenėles:

 • Forma – rankenėlė gali būti apvali, pailga, kvadratinė, unikalios formos arba visiškai nestandartinė. Ieškokite variantų, kurie derėtų prie interjero, baldo dizaino, linijų ir būtų patogiai suimama atidarymui bei uždarymui.

 • Dydis ir proporcija su baldustalčių rankenėlės turi būti proporcingos komodos, spintos, spintelės, stalo ar kito baldo proporcijoms. Jos gali būti ir labai smulkios arba labai didelės, tačiau linijos, orientacija ir proporcijos turi derėti prie baldo (pvz.: pailga rankena prie pailgos komodos).

 • Tvirtinimo sprendimas – jeigu keičiate seną rankenėlę, patogiausia naująją pirkti su tokiu pat tvirtinimo žingsniu. Jei tai bus kitokia rankenėlė, būtinai įsitikinkite, kad ją pavyks pritvirtinti nesugadinti estetikos.

 • Spalva ir tekstūra – rankenėlės gali būti juodos, baltos, rudos, gelsvos, rausvos, įvairių kitų atspalvių. Taip pat blizgios arba matinės. Apgalvokite, kurios spalvos veikia it akcentas prie pagrindinių baldo atspalvių, arba stilingai kontrastuoja. Na, o kas liečia tekstūrą – matinė atrodo šiuolaikiškai, o blizgi – klasiškai bei prabangiai.

Ką reikia žinoti apie stalčių rankenėlių pakeitimą?

Penki dalykai, kuriuos rekomenduojame žinoti ir, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti prieš perkant naujas stalčių rankenėles:

1. Jeigu keičiate senas rankenėles, būtinai patikrinkite kad atitiktų Jūsų senų rankenėlių tvirtinimo žingsnį.

2. Jeigu žingsnis nesikeičia, tuomet galbūt net neprireiks įrankio, tačiau darbui turėkite atsuktuvą.

3. Prieš tvirtindami naują rankeną, pieštuku ar žymekliu pasižymėkite ir išgręžkite paruošiamąsias skyles.

4. Paruošiamosios skylės turėtų būti pora milimetrų mažesnio skersmens nei galutinės.

5. Naujas rankenėles užveržkite, bet ne per stipriai. Kitaip gali deformuotis rankenėlės sriegis ir net pats stalčius.

Kokias spalvas ir dizaino elementus rinktis stalčių rankenėlėms?

 • Medis – šviesi mediena simbolizuoja jaukumą, paprastumą ir šilumą, o sodrių, tamsesnių spalvų medis – prabangą bei aukščiausią lygį.

 • Balta spalva – modernu, šiuolaikiška, skandinaviška, minimalistiška.

 • Juoda – solidu, prabangu, ramina.

 • Metalasurban stiliaus elementas, visada atrodantis moderniai.

 • Silikonas – patogus ir malonus liesti, tačiau netinkantis prie klasikinio stiliaus, prabangių baldų.

 • Matinės rankenėlės – modernu ir atrodo šiuolaikiškai.

 • Blizgios stalčių rankenėlės – džiugina elegancija.

Plačiau