ULMAS - viskas baldų gamybai!

Kaip nepaklysti spalvų kodų įvairovėje?

2021/04/07

Ar pastebėjote, kad renkantis dažus spalva ant popierinio pavyzdžio ir nudažyto varianto skiriasi? Galima tik įsivaizduoti, kiek laiko užtrunka atrasti tą vienintelę spalvą. O jei dar siekiame vientisumo ir norime tos pačios spalvos baldų?

Vienas iš galimų variantų – dažyti MDF plokštę tokia pačia spalva kaip ir sienas, tačiau šis variantas tinka ne visiems. Vieniems dėl praktiškumo, kitiems dėl kainos. Kitas variantas – ieškoti laminuotos drožlių plokštės, kuri savo spalva būtų artima sienų spalvai, tačiau paieškos gali užtrukti. Kad būsto įrengimas nesukeltų diskomforto, visi sprendimai neturi užimti daug laiko. Kompromisų paieškos dažnai nuvilia ir siekiant kuo greičiau užbaigti kurį nors įrengimo etapą, dažnai pasirenkamas ne idealus variantas.

Mes siūlome šios problemos sprendimo būdą! Jei spalvas savo baldams rinksitės iš vienspalvės Pfleiderer paletės, turėsite galimybę gauti ir NCS spalvos kodą. Kai įsirengimo klausimai sprendžiami paprastai, tuomet ir procesas tampa malonus.

Kaip galite sužinoti spalvos kodą? Viskas labai paprasta: pasirenkate spalvą iš Pfleiderer vienspalvės paletės asortimento, gamintojo puslapyje paieškos langelyje surenkate pasirinktos spalvos kodą ir gaunate duomenis apie plokštę, taip pat ir NCS spalvos kodą. Be didelių pastangų gausite reikiamą informaciją, kuri padės įgyvendinti jūsų svajones.

 

 

Atgal