Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Festool briaunų klijavimo kantavimo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Festool CONTURO serijos įrenginiai yra specialūs elektriniai briaunų klijavimo kantavimo įrankiai. Tai yra specifinis kantavimo įrenginys, kurį naudos profesionalai baldininkai, tiek apdailos specialistai, dirbantys su išgaubtos, įgaubtomis formomis, kantavimu. Gerai tai, jog CONTURO briaunų klijavimo kantavimo įrankiai gali dirbti tiek su laminuotom medienos drožlių plokštėmis LMDP, MDF plokštėmi, faneruotomis ir kitomis plokštėmis, priklijuojant PVC, ABS ir lukšto briaunas (kantus). Tai bus be galo universalus įrankis, reikalingas profesionalams, siekiantiems geriausio rezultato.

Norint užbaigti baldo ar gaminio apdailą reikia užklijuoti briaunas. Tam naudojamas būtent toks įrankis, kaip Festool CONTURO. Didelis jo privalumas, kad jį galima naudoti tiek kaip stacionarų, tiek kaip mobilų įrankį. Jis veikia su unikalia klijų tablečių sistema, turi LCD ekraną bei yra labai ergonomiškas, tad su juo dirbti daug lengviau. Įsigykite Festool CONTURO briaunų klijavimo kantavimo įrankį jau šiandien ir pakelkite savo darbo kokybę į naujas aukštumas. Prekes siunčiame visoje Lietuvoje arba galime suruošti atsiėmimui mūsų parduotuvėse: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kaip naudoti Festool briaunų klijavimo kantavimo įrankius?

Jeigu reikia apklijuoti baldų ar gaminių kraštus medžio, plastiko ar melamino plėvelės juostomis, tam reikalingas būtent šis įrankis. Visų pirma, susipažinkite su įrankio techniniu aprašymu bei jo operavimu. Tam skirta instrukcija.

Pradėkite nuo atraminio pagrindo pritvirtinimo prie įrankio. Prieš pirmą kartą naudodami CONTURO, įdėkite bent dvi klijų tabletes, tada nustatykite reikiamą temperatūrą pagal klijų spalvą (190 °C - natūralios spalvos, 200 °C - baltos spalvos).

Kai prietaisas įšyla (apie tai praneša pasikeitusi spalva ekrane), jis yra paruoštas naudoti. Sureguliuokite apklijavimo juostos plotį, užtikrindami, kad klijuojama briauna gerai priglustų tiek apvado viršuje, tiek apačioje.

Įjunkite prietaisą paspausdami START mygtuką, tada įveskite klijuojamą juostą į prietaisą bei pereikite prie klijavimo. Festool prie įrankių prideda instrukciją. Padėti gali ir naudotojo vadovas.

Kaip užklijuoti tobulą kantą su Festool briaunų klijavimo įrankiu CONTURO KA 65?

Norint pradėti kantavimo darbus svarbu žinoti, kad Festool briaunų klijavimo įrankis CONTURO yra kompleksinė sistema, su ja galima ruošinį paruošti nuo pradžių iki briaunos užbaigimo. Šį įrankį galima naudoti nuo klasikinių iki modernių baldų, atliekant paprastas lygias ir sudėtingų formų detales su išgaubimais arba įgaubimais kantavimui. Conturo KA 65 tinka kantavimui su įvairaus pločio ir iki 3 mm storio medžio lukšto, melamino arba plastiko (PVC ar ABS) briaunomis.

  • Parastą, švarų darbą ir greitą briaunos spalvos keitimą užtikrina patentuota klijų tablečių sistema.

  • Tikslus dozavimas užtikrina tobulą siūlių kokybę ir tvirtą sukibimą.

  • Saugų darbą užtikrins paprastas tūtų sistemos valymas ir mažai įkaistantis prietaiso korpusas.

  • Klijai nekeičia splavos, nepraranda kokybės ir neverda, nes išlydomi tik esant poreikiui.

  • Lengva dirbti ilgas valandas - tą užtikrina: tobula ergonomika, paprastas valdymas ir geras ruošinio matomumas.

  • Festool kantavimo įrenginys CONTURO KA 65 yra tik dalis tobulą briauną sukuriančios sistemos, kuri apima įrankius, priedus ir reikmenis, visus juos galite užsakyti mūsų el. parduotuvėje arba susisiekę su pardavimų skyriumi.

Plačiau