Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Matavimo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Visuose pasidaryk pats (angl. DIY) projektuose norint pasiekti rezultatą be tikslių matavimų neapseinama. Tam ir skirti matavimo įrankiai, kurie padeda matuoti atstumus, rasti centrą, atskaitos tašką ar pažymėti kitus svarbius dalykus. Matavimo įrankiai reikalingi tiek profesionalų darbe, tiek mėgėjiškuose pasidaryk pats projektuose. „Ulmo“ el. parduotuvėje galite patrauklia kaina įsigyti matavimo įrankius: ruletes, liniuotes ir kt. Jeigu kataloge sunku rasti tai, ko būtent ieškote arba reikia specialistų patarimų, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų atstovai mielai rekomenduos matavimo bei visus kitus reikalingus įrankius. Jūsų patogumui visos prekės taip pat turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija.

Kaip pasirinkti tinkamą matavimo įrankį?

Matavimo įrankis turi atlikti pagrindinę savo paskirtį – tiksliai ir tinkamai matuoti. Dėl to reikia įvertinti ar ruletės bei liniuotes yra tinkamiausi įrankiai jūsų projektui bei veikloms.

Ruletės ir sulankstomos liniuotės dėl savo tikslumo ir patogumo naudoti (išmokti gali visi) yra nepakeičiami įrankiai tiek profesionaliuose, tiek „pasidaryk pats" projektuose. Ruletė idealiai tinka ilgiems atstumams matuoti, matavimams erdvėje atlikti ir kitoms atkarpoms įvertinti. Dėl to šis produktas puikiai tinka baldžiams, statybos ir namų remonto, dekoro darbams. Kai yra nenaudojama, ruletė sutraukiama ir užima labai mažai vietos, tad telpa beveik bet kokioje kišenėje, rankinėje, kuprinėje. Būtų sunku įsivaizduoti medienos apdirbimą, statybas, interjero dekoravimą ir kitus panašius darbus be tikslios ruletės.

Na, o liniuotė yra reikalinga trumpesnių atkarpų žymėjimui ir matavimui ant plokščių paviršių. Jos nėra tokios ilgos, kaip ruletės bei nėra taip patogu jas nešiotis (nebent tai – išlankstomas modelis). Tačiau braižant, žymint pjovimo linijas, gręžimo taškus ir kita, liniuotė išlieka nepakeičiamu įrankiu.

Tačiau šie įrankiai turi apribojimų. Matuojant ilgus atstumus su rulete, dažnai reikia pagalbos, su ja beveik neįmanoma išmatuoti lenktų paviršių arba netiesių atstumų. Abu įrankiai reikalauja rankinio duomenų įvertinimo, todėl gali atsirasti žmogiškųjų klaidų. Be to, liniuotės neleis atlikti labai ilgų matmenų matavimų.

Matavimo įrankių naudojimas

Naudoti mūsų parduodamus matavimo įrankius gali visi, nepriklausomai nuo jų patirties ar įgūdžių lygio. Ruletę reikia ištraukti. Tada galima vieną jos galą prispausti prie matuojamo atstumo pradžios taško arba ten padėti. Tuomet ruletė ištraukiama iki pat galo ir prispaudžiama prie pabaigos, nustatant visą atstumą. Vienoje ruletės pusėje gali būti rodomi centimetrai ir metrai, o kitoje – coliai bei pėdos, dėl patogumo konvertuojant. Beveik visos ruletės turi mygtuką, kuris gali ją užfiksuoti, kad matavimo rodmenys nepasikeistų.

Liniuotė dedama ant ruošinio ar brėžinio ir ji parodo tikslų tiesios atkarpos atstumą. Svarbu žiūrėti į gradaciją, kadangi liniuotės atkarpos gali būti 1 cm, 2,5 mm arba net 1 mm atstumu nutolusios viena nuo kitos.

Matavimo įrankiai internetu

Internetu labai paprasta gera kaina įsigyti matavimo įrankius. Nelaukite eilėse ir įsidėkite viską, ką reikia į savo prekių krepšelį. Pro akis nepraleiskite akcijų bei išpardavimų, kad dar daugiau sutaupytumėte.

Plačiau