Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Rankinės frezos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetinėje parduotuvėje www.ulmas.lt patrauklia kaina siūlomos įvairios, itin pajėgios bei naudotojams patogios elektrinės, rankinės frezos. Prekių kataloge jūs rasite vertikalius FESTOOL OF 1400 EBQ-Plus frezerius, kraštų apdirbimui skirtus FESTOOL OFK 500 Q-Plus R2 frezerius, frezų dėžutes bei daug kitų, kokybiškų įrenginių. Visi šie įrenginiai čia turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija, galinti padėti rinktis. Jeigu tiksliai nežinote, kuris įrenginys labiausiai atitinka poreikius, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda patars ir rekomenduos bei pasiūlys visus kitus įrankius ar jiems skirtus priedus.

Rankinės frezos: Kaip pasirinkti tinkamą jūsų darbams?

Elektrinės rankinės frezos gali būti naudingos baldų, veidrodžių gamintojams, staliams bei mėgstantiems pasidaryk pats projektus ir turintiems dirbtuves. Žvelgiant į mūsų prekių katalogą gali kilti klausimų dėl to, kaip pasirinkti tinkamiausią. Viskas priklauso nuo to, kokius darbus planuojate daryti ir kokius reikalavimus įrenginiams keliate.

Įvertinkite įrankio galingumą (matuojamą W), apsisukimų skaičių, maksimalų frezos skersmenį, kabelio ilgį ir/ar akumuliatoriaus talpą, ir svorį. Galia ir apsisukimų skaičius nulemia tai, ką su frezeriu pavyks atlikti bei kokie bus jo apribojimai. Frezos skersmuo ir parametrai nurodo galimybes apdirbti skirtingus ruošinius bei tai, kokius priedus bus galima naudoti. Kabelio ilgis ir akumuliatoriaus talpa nurodo įrenginio panaudojimo fizines ribas, o svoris lemia, kaip patogu įrankį bus transportuoti ar su juo dirbti ilgesnį laiką.

Rankinių frezų privalumai

Kiekviena FESTOOL rankinė freza turi savo privalumų.

Kraštų apdirbimui, vertikalūs ir moduliniai frezavimo įrankiai - tai specializuota įranga, skirta tikslumo reikalaujančioms medžio apdirbimo užduotims, įskaitant pjaustymą, formavimą ir išpjovimus, atlikti.

Net 450 W galios frezeriai kraštų apdirbimui FESTOOL OFK 500 Q-PLUS R2 naudojami švariems ir lygiems kraštams formuoti. Jis puikiai tinka ir smulkioms medienos detalėms. Jis ypač naudingas dekoratyviniams dailylenčių elementams pridėti. Vis dėlto, atliekant sudėtingesnes frezavimo užduotis arba dirbant su didesniais medienos gabalais, kraštų apdirbimui skirtas frezavimo įrankis gali būti ne pats efektyviausias pasirinkimas.

Vertikalus frezeris FESTOOL OF 1400 EBQ-Plus, pasižymi ir universalumu, ir galia, nes yra lengvai valdomas bei generuoja 1400 W. Su tokiomis savybėmis, kaip tikslus gylio reguliavimas ir integruotas dulkių nusiurbimas, jis siūlo pusiausvyrą tarp našumo ir patogumo atliekant įvairias frezavimo užduotis. Dėl savo tikslumo jis tinka įvairioms užduotims - nuo griovelių išpjovimo (išfrezavimo) iki profiliavimo.

Modulinis frezavimo įrankis kraštų apdirbimui FESTOOL MFK 700 EQ/B-Plus puikiai tinka tiksliam kraštų frezavimui ir apipjovimui, ir kontroliuojamiems pjūviams. Jame yra itin tikslus pjūvio gylio mikroreguliavimas, integruotas dulkių ištraukimas ir įvairūs priedai, tinkantys įvairiems darbams. Šis įrankis idealiai tinka briaunų apipjovimui ir kitoms, didelio tikslumo reikalaujančioms užduotims.

Rankinės frezos internetu

Sudomino kažkurios elektrinės rankinės frezos ar jų priedai? Jau dabar galite dėti produktus į krepšelį bei pereiti prie apmokėjimo. Mūsų platformoje galėsite atsiskaityti sau patogiu būdu bei rinktis labiausiai patinkantį pristatymo būdą.

Plačiau