Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Siaurapjūklio pjūkleliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norint kokybiškai apdirbti įvairias medžiagas, ruošinius bei gaminti, restauruoti ar įrengti, reikalingi ne tik įrankiai, bet ir įvairūs funkcionalumą praplečiantys reikmenys ir priedai jiems. Tokie yra ir siaurapjūklio pjūkleliai. Šis, rodos, paprastas elementas iš tiesų yra labai svarbus galutiniam darbo rezultatui. Pjūklelio savybės nusako, kokia bus pjūvio linija, kaip efektyviai jis pjaus medžiagą, kokius darbus bus galima atlikti ir taip toliau. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite įsigyti daugiausiai medžiui ir iš medžio pagamintoms plokštėms pjauti skirtus FESTOOL WOOD UNIVERSAL sprendimus. Šie pjūkleliai siaurapjūkliui pelnė didžiulį dėmesį iš profesionalų ir iš paprastų vartotojų. Dabar juos galite įsidėti į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei džiaugtis reikiamą įrankį gavę nurodytu adresu arba atsiimdami iš artimiausios fizinės „Ulmo“ parduotuvės.

Visi pjūkleliai siaurapjūkliui turi savo produkto puslapį. Jame nurodoma svarbiausia techninė informacija, kurią reikėtų žinoti prieš perkant. Jeigu perkate įrankį, bet pjūklelių nėra komplekte, norite papildyti atsargas ar pakeisti sulūžusius, pažeistus pjūklelius – esate ten, kur reikia. Nepraleiskite geriausių pasiūlymų bei įsigykite jau dabar.

Atraskite tikslų pjovimą su siaurapjūklio pjūkleliais

Mūsų siūlomi pjūkleliai siaurapjūkliams yra pagaminti taip, kad padidintų pjovimo tikslumą ir leistų labai preciziškai kontroliuoti kiekvieną veiksmą.

Pagaminti iš kokybiško metalo, šie pjūkleliai yra suderinami su visais naujausiais FESTOOL akumuliatorinių siaurapjūklių modeliais, įskaitant pripažintą CARVEX seriją.

Geležtės pasižymi inžinerine prasme bene efektyviausia dantų geometrija ir yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl pavyks per medieną, medienos gaminius, spalvotą ar minkštą metalą, plastiką bei kitas medžiagas "eiti kaip per sviestą".

FESTOOL labai daug pastangų skiria medžiagų kokybei gerinti, todėl pjūklai patiria mažesnę trintį ir dėl to mažiau dėvisi, o ašmenys tarnauja ilgiau.

Jeigu domitės būtent FESTOOL produkcija, turite žinoti apie tai, jog tinkamą pjūklelį iš jų asortimento greitai rasite pažindami jų spalvinius kodus. Geltona reiškia, kad pjūklas skirtas medienai ir jos gaminiams apdirbti.

Idealiai tinka sudėtingoms pjovimo užduotims

FESTOOL pjūkleliai tinka ir standartiniams, ir labai sudėtingiems pjūviams atlikti.

Pavyzdžiui, jei baldininkui, interjero dekoro kūrėjui ar tiesiog namų meistrui kyla poreikis išpjauti sudėtingus raštus minkštoje medienoje arba atlikti tikslius pjūvius laminuotoje plokštėje be atplaišų, naudojant standartinius pjūklelius tai būtų pernelyg sudėtinga.

Tačiau specializuoti FESTOOL pjūklai su smulkiais dantukais puikiai tinka šioms užduotims atlikti. Jie taip pat gali tikti pjauti storą ir tankų medžio masyvą, metalus ar net didelio tankio inžinerinius medienos gaminius.

Dėl šių savybių jie yra neįkainojami įvairiems darbams - nuo mozaikų darymo ir lentynų pjaustymo iki tikslių pjūvių klojant grindis. Naudojant FESTOOL pjūklus, sudėtingi pjūviai atliekami be vargo, o tai rodo jų tinkamumą visose situacijose.

Rinkitės iš mūsų plataus asortimento

Šiuo metu didžiausią dalį mūsų asortimento sudaro FESTOOL WOOD UNIVERSAL produkcija. Prekės puslapyje pavyks susipažinti su svarbiausia technine pjūklelių specifikacija:

  • Koks yra ašmenų ilgis?

  • Koks yra dantukų žingsnis?

  • Koks yra maksimalus pjaunamo ruošinio storis?

Renkantis FESTOOL WOOD UNIVERSAL pjūklelius, jūs gaunate itin kokybišką sprendimą, suderinamą su moderniausiais FESTOOL pjūklais. Šie modeliai dažniausiai tinka pjūviams stačiu kampu ir, dirbant su jais ir su kreipiančiąja liniuote gaunami geriausi rezultatai. Pjūkleliai yra itin tvirti, tad su jais galite pjauti ne tik inžinerinės medienos gaminius (drožlių plokštės, faneruotos plokštės, fanera, MPP, MDF, HDF, OSB ir kita), bet ir medžio masyvą.

Primename, kad nurodoma kaina dažniausiai yra už 5 vnt.

Jeigu domina pjūkleliai tiesiniam pjūklui, rankinio siaurapjūklio pjūkleliai ar kiti šios kategorijos produktai, siūlome kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai jums rekomenduos geriausią sprendimą arba pateiks patraukliausią pasiūlymą.

Plačiau