Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Grąžtai ir frezos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje jūsų laukia visų rūšių furnitūra, įrankiai ir jiems skirti priedai. Grąžtai ir frezos – kiekvienam profesionalui ar mėgėjui jo dirbtuvėse reikalinga įranga. Patogiai ir patrauklia kaina skirtingų tipų, matmenų ir net unikalius grąžtus bei frezas galėsite pirkti internetu. Pakanka tik įsidėti patikusį produktą į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo/atsiėmimo būdą bei džiaugtis kokybiška įranga. Mūsų siūlomi gaminiai išsiskiria kokybe, ilgaamžiškumu, tikslumu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis, todėl kiekvieno projekto metu pasieksite geriausius rezultatus.

Grąžtai ir frezos: Pagrindai pradedantiesiems

Grąžtai ir frezos yra nepakeičiami įrankiai tiek profesionalų, tiek mėgėjų dirbtuvėse. Jie leidžia atlikti gręžimo, jungimo ir kitus paruošiamuosius bei apdailos darbus su įvairiomis medžiagomis.

Grąžtai įprastai naudojami apvalioms skylėms daryti arba tvirtinimo detalėms įsukti, o frezos iš ruošinio pašalina medžiagą ir padaro norimą formą. Labai svarbu pažinti pagrindinius dalykus, pavyzdžiui, grąžtų ir frezų tipus bei konkrečias jų paskirtis.

Mūsų prekių kataloge rasite viską, ko galėtų prireikti šiose kategorijoje: radiusines frezas, kitų tipų frezas bei jų komplektus, baldiniu grąžtus, grąžtus konfirmatoriams ir ne tik.

Kad ir ko reikia darbui, kataloge bus visko, nuo standartinių sukamųjų grąžtų iki specializuotų frezų, pritaikytų įvairioms medžiagoms ir aukščiausiems tikslumo reikalavimams.

Kaip pasirinkti tinkamus grąžtus ir frezas jūsų projektams?

Beveik bet kokių grąžtų bei frezų pasirinkimas priklauso nuo kelių, panašių faktorių. Jūs turite įvertinti, kokia yra medžiaga ar medžiagos, su kuriomis dirbate, ir kokia projekto apimtis, sudėtingumas. Gręžimo darbams reikia vertinti grąžto dydį (ilgį ir skersmenį), medžiagą ir dangos tipą. Tam tikros dangos mažina trintį arba didina abrazyvumą, tad grąžtas ilgiau tarnauja, geriau prasiskverbia į tam tikras medžiagas.

Rinkdamiesi frezas atsižvelkite į jų medžiagą, griovelių skaičių ir jų atliekamo pjūvio formą. „Ulmo" specialistų komanda visada pasirengusi padėti jums rasti idealų pirkinį, užtikrindama, kad gausite įrankius, kurie ne tik atitinka jūsų projekto reikalavimus, bet ir ilgiau tarnauja, leidžia našiau dirbti.

Grąžtai ir frezos internetu

Pirkti grąžtus ir frezas internetu apsimoka bent dėl kelių priežasčių:

  • Platus įvairių komponentų pasirinkimas;

  • Prekių kataloge yra ne tik įvairių matmenų grąžtų bei frezų, bet ir jų rinkinių bei priedų;

  • Aiškiai matysite kiekvienos prekės kainas;

  • Galite rinktis atsiėmimą fizinėse parduotuvėse per 1-5 darbo dienas arba pristatymą visoje Lietuvoje per 2-3 darbo dienas;

  • Kiekvienos prekės puslapyje yra naudingos techninės informacijos.

Plačiau