Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Medžio apdirbimo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Medienos apdirbimas apima įvairias užduotis bei įvairias veiklas. Tai gali būti ir sudėtingas drožinėjimas, ir įmantrių konstrukcijų tvėrimas, apdirbimas. Visoms šioms užduotims reikia tikslumo, įgūdžių ir tinkamų įrankių. Nesvarbu, ar tai būtų profesionalūs darbai, ar „pasidaryk pats“ – DIY projektai, norint pasiekti gerų rezultatų, labai svarbu turėti tinkamus medžio apdirbimo įrankius. „Ulmo“ el. parduotuvėje siūlomi įvairūs akumuliatoriniai FESTOOL medienos apdirbimo įrankiai bei jiems skirti priedai. Užsakymus pateikti paprasta, tad jau dabar paspartinkite savo darbo eigą arba pagerinkite rezultatus.

Kokius medžio apdirbimo įrankius pasirinkti?

Elektrinių ir akumuliatorinių įrankių srityje FESTOOL išsiskiria inovacijomis, kokybe ir gausia produktų gama. FESTOOL akumuliatorinių medžio apdirbimo įrankių asortimentas yra platus. Jame rasti kone viską, ko reikia, įskaitant kampinius, ekscentrinius ir orbitinius šlifuoklius, gręžtuvus, diskinius pjūklus, perforatorius ir antgalių rinkinius.

FESTOOL akumuliatoriniai medžio apdirbimo įrankiai varomi galinga, 18 V sistema. Minėtos sistemos šerdis – bešepetėliniai EC-TEC varikliai. Visapusiška 3 metų garantija apima ir nusidėvėjimą, todėl galite būti ramūs dėl to, kad įrankiai tarnaus ilgai ir sėkmingai. Vienas iš išskirtinių daugelio FESTOOL akumuliatorinių įrankių bruožų - integruotos dulkių ištraukimo sistemos. Šios siurbimo sistemos suprojektuotos taip, kad sklandžiai veiktų kartu išvien su įrankiais, sulaikytų dulkes jų susidarymo vietoje ir gerokai sutrumpintų valymui reikalingą laiką. Be to, jos prisideda prie sveikesnės darbo aplinkos, nes sumažina ore esančių dulkių dalelių kiekį.

Ši technika sukurta taip, kad būtų tiksli, patvari ir patogi naudoti. Ypač akumuliatoriniai įrankiai užtikrina neprilygstamą patogumą ir lankstumą, nes leidžia dirbti įvairiose vietose be elektros lizdų apribojimų.

Medžio apdirbimo įrankių privalumai

Naudodami tinkamus medienos apdirbimo įrankius galite smarkiai pagerinti savo darbo kokybę, palyginti su rankiniu būdu atliekamomis užduotimis. Pavyzdžiui, FESTOOL šlifuokliai leidžia gauti aukščiausios kokybės apdailą įdedant į darbą mažiau pastangų ir laiko, o akumuliatoriniai gręžtuvai ir pjūklai – tiksliai gręžti skyles ir daryti pjūvius su minimaliomis išlaidomis ir pastangomis.

Palyginti su laidiniais ar net pneumatiniais prietaisais, akumuliatoriniai FESTOOL įrankiai yra daug mobilesni, jiems reikia mažiau laiko, kad pavyktų pradėti darbą, nereikia kompresorių ir žarnų, laidų ar maitinimo šaltinių, todėl jie idealiai tinka darbui tiek dirbtuvėse, tiek atviresnėse erdvėse.

Tarp FESTOOL įrangos privalumų turi būti minima ir FastFix sistema, leidžianti be įrankių keisti priedus ir antgalius daugumai įrenginių. Na, o SysLite darbo lempa ir Systainer laikymo sistema leidžia susikurti idealias sąlygas darbui bei patogiai transportuoti brangius įrankius ar priedus.

Medžio apdirbimo įrankiai internetu

Medžio apdirbimo įrankius bene labiausiai apsimoka internetu. Toks sprendimas suteikia daug privalumų. Čia turite galimybę susipažinti su gausiu FESTOOL produkcijos asortimentu, išsamiomis gaminių specifikacijomis ir juos palyginti.

Pirkdami internetu taip pat galite ieškoti geriausių pasiūlymų tiesiog iš namų ar kitos patogios vietos. Galimybė naršyti ir pirkti bet kuriuo metu suteikia galimybę apsipirkti internetu - tai efektyvus būdas aprūpinti savo dirbtuves naujausiais medžio apdirbimo įrankiais.

Plačiau