Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Antgaliai atsuktuvui

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu galite labai patrauklia kaina pirkti įvairių formų ir tipų antgalius atsuktuvams. Kiekviena prekė mūsų kataloge turi savo puslapį, tad jūs galite detaliau susipažinti su jos savybėmis ir matmenimis. Jūsų užsakymus greitai paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje arba pristatysime nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Antgalių kainos yra nurodomos tiesiog kataloge.

Ką žinoti prieš perkant antgalį atsuktuvui?

Jeigu esate meistrai, baldininkai, statybų profesionalai, užsiimate apdaila, o gal tiesiog mėgstate pasidaryk pats projektus, atsuktuvo antgaliai gali būti labai reikalingi jūsų veikloje. Prieš įsigyjant tokį antgalį ar jų komplektą, labai svarbu suprasti tam tikrus faktorius, kad pasirinktumėte tinkamą, jūsų poreikius atitinkantį antgalį, kuris leis atlikti darbą.

Pirmiausia nustatomi varžtų ir tvirtinimo detalių, su kuriomis dirbsite, tipai. Atsuktuvų antgaliai gali būti skirtingų formų. Jie yra skirti konkrečioms varžtų galvutėms, pavyzdžiui, Phillips - kryžminėms, plokšti - plokščioms, Torx - žvaigždinėms ar kiti.

Taip pat svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas antgalis ir koks jo dydis. Jei antgalis pagamintas iš aukštos kokybės plieno arba chromo vanadžio, jis bus tvirtesnis ir labiau atsparus nusidėvėjimui. Tai nėra toks niuansas, į kurį visi kreipia daug dėmesio, bet dirbant profesionaliai arba apsiimant įvairiais projektais, patvarumas reiškia daug.

Atsižvelkite ir į užduočiai atlikti reikalingo atsuktuvo antgalio dydį ir ilgį, jeigu tvirtinimo detalė yra nepatogioje angoje arba sunkiau prieinama.

Galiausiai patikrinkite, ar antgalis suderinamas su jūsų atsuktuvu ar gręžtuvu, nes kai kurie antgaliai skirti naudoti tik su tam tikrų gamintojų ar tipų įrankiais.

Kaip išsirinkti antgalį atsuktuvui?

Renkantis tinkamą atsuktuvo antgalį reikia atsižvelgti į technines jo savybes. Būtent pagal tai pasirenkami atsuktuvo antgaliai.  

Svarbiausia, kad antgalis būtų suderinamas su varžto galvute, su kuria dirbate. Naudojant tinkamo dydžio ir gylio antgalį sumažėja rizika sugadinti varžto galvutę ar patį įrankį.

Bendram naudojimui geriausia įsigyti rinkinį arba turėti kuo daugiau standartinių antgalių (pvz., Phillips, plokšti, Torx – šešiakampiai ir ne tik). Naudojant tinkamą antgalį, jis gerai įsistato į varžto galvutę, tad efektyviau perduodamas sukimo momentas ir sumažėja praslydimas.

Specifinėms užduotims, pavyzdžiui, darbui su elektronika arba ankštose vietose, ieškokite tikslių arba ilgesnių antgalių.

Antgaliai atsuktuvui internetu

PZ, SW tipo antgalius bei magnetinius laikiklius atsuktuvo antgaliams galite įsigyti ir internetu. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija bei privalumai. Jei norite sužinoti daugiau, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai patars, rekomenduos, atsakys bei pasiūlys geriausias sąlygas pirkimui.

Plačiau