Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Frezos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Frezos yra reikalingos kone visiems baldininkams, staliams, remontu užsiimantiems specialistams bei vartotojams, mėgstantiems pasidaryk pats projektus. Itin patogiai ir patrauklia kaina jas galite įsigyti internete, iš elektroninės parduotuvės www.ulmas.lt. Čia jus pasitinka didelis, itin kokybiškai pagamintų frezų asortimentas. Jos tinka net didžiausiam iššūkiui ir leidžia atlikti tiek didelės apimties užduotis, tiek darant delikatų apdirbimą. Užsisakykite prekes ir per 1-5 darbo dienas paruošime jas atsiėmimui fizinėse parduotuvėse arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Kas yra freza?

Freza - tai besisukantis, sraigtinis įrankis su viena ar keliomis pjaunančiomis briaunomis. Paprasta freza yra kaip grąžtas gręžtuvui. Ji yra tvirtinama prie tokio įrankio, kaip elektrinė freza (frezavimo mašinėlė) arba į specialias stakles. Su freza galima pašalinti medžiagą iš ruošinio (frezuoti, pjauti).

Pačios frezos gali būti įvairios formos, skirtingo dydžio ir net pagamintos iš kitokios medžiagos. Nuo savybių priklauso, kam freza labiausiai tinka - pjauti, formuoti, gręžti, su kokiomis medžiagomis pavyks dirbti.

Frezos išsiskiria savo forma ir konstrukcija. Būtent tai lemia jų tinkamumą konkrečioms užduotims, medžiagoms ir paviršiams. Dėl tikslumo ir efektyvumo skirtingomis sąlygomis, frezos yra nepakeičiamas įrankis gamyboje ir inžinierių veikloje. Jos leidžia kurti sudėtingų formų detales ir atlikti detalius darbus pjaustant, gręžiant ir apdirbant drožlių plokštę, medieną, metalą, kitas medžiagas.

Kokį frezos tipą pasirinkti?

Pasidalinsime keletu patarimų dėl to, kaip pasirinkti geriausią frezos tipą.

Pasirinkimui labai didelę įtaką daro konkretūs jūsų projekto reikalavimai. Reikia įvertinti medžiagą, su kuria dirbate, ir užduoties pobūdį.

Bendrosios paskirties pjovimui tinka tiesios formos frezos. Jos leidžia formuoti išdrožas, ertmes vėlesniam panaudojimui arba net griovelį. Jeigu darote įlaidas, tada reikia specialios užkaitos tipo frezos. Nusklembimui (nuožulnumui) taip pat yra skirtos specialios briaunų nusklembimo frezos. Na, o gaminantiems dekoratyvinius profilius bei gražius elementus rekomenduojame specialias briaunų formavimo frezas.

Įsitikinkite, kad freza prisitvirtins prie įrankio arba staklių bei yra pakankamai ilga ir pakankamos apimties.

Viskas apie frezas - kaip rasti tinkamą variantą internetu?

1. Nustatykite, su kokiomis medžiagomis dirbsite ir kokį apdirbimą atliksite.

2. Pasirinkite tinkamus matmenis (su informacija apie konkrečias frezas susipažinsite prekės puslapyje).

3. Įsitikinkite, kad freza tiks prie jūsų staklių ar elektrinės frezos.

Visada galite drąsiai kreiptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Su mūsų specialistais aptarę savo poreikius ir lūkesčius gausite išsamias rekomendacijas dėl to, kas labiausiai tiktų.

Frezų pasirinkimas internetinėje „Ulmo“ parduotuvėje

Tarp šios rūšies įrankių prekių kataloge rasite įvairių matmenų ir porūšių frezas bei net jų komplektus ir rinkinius. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame rasite informaciją apie matmenis, priedus bei medžiagas. Atkreipkite dėmesį ir į prekių žymėjimus:

  • Prekės su akcija – ypatingi kainų pasiūlymai, kurie leidžia pigiau pirkti frezas bei priedus;

  • Naujos prekės – tai yra naujienos, kurios kataloge atsirado pastaruoju metu;

  • IŠPARDAVIMAS – tokiu ženklu žymimi frezavimo įrankiai, kurie greitai bus išimami iš prekybos, tad paskubėkite įsigyti likučius.

Jeigu norite greičiau rasti konkrečią prekę, pasinaudokite rūšiavimo įrankio pagalba.

Frezos naudojimas

Frezavimo staklės, elektrinė freza ir patys frezų antgaliai naudojami įvairiuose gamybos ir apdirbimo darbuose. Jos būtinos metalo, medienos, net ir plastiko bei daugelio kitų medžiagų formavimui, apdailai, kuriant įvairius gaminius - nuo automobilių komponentų, furnitūros detalių iki delikačių technologinių prietaisų.

Frezavimo staklėmis galima atlikti tikslius pjūvius ir suformuoti ertmes, griovelius, nuožulnumus ir ne tik, kad būtų išgaunamas norimas detalumas, forma. Pasirinkus tinkamą frezą, galima frezuoti plokščius, lenktus ar netaisyklingus paviršius ir apdirbti įvairias medžiagas. Dėl frezavimo staklių universalumo jos yra neįkainojamos gaminant nestandartines detales, prototipus ir sudėtingas geometrijas tiek pramoninėje, tiek mėgėjiškoje aplinkoje.

Plačiau