Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Frezos peiliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Baldininkams, medieną savo dirbtuvėse apdorojantiems, pasidaryk pats projektų entuziastams arba profesionalams turintiems daug skirtingų įrankių rekomenduojame įsigyti frezos peilius iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Frezos peiliai – tas pats produktas, kas antgaliai frezavimui, todėl asortimentas čia yra tikrai platus. Jūsų patogumui visi produktai turi savo puslapius, o juose nurodoma pagrindinė techninė informacija apie peilį, kad pasirinkimas taptų lengvesnis. Atkreipkite dėmesį į naujas prekes, akcijas bei išpardavimus, kad pro akis nepraleistumėte geriausių pasiūlymų.

Frezos peilių pasirinkimas

Frezos peilių pasirinkimas internetinėje parduotuvėje yra tikrai didelis. Čia jūs galite rasti: radiusines frezas kantui, LC0405 d6 mm R3 koto frezas, LC0308 D22 MM 90 LAIPSNIŲ KOTO, LC0507 R8 D16MM KOTO, baldinius grąžtus (frezas), kiauryminius baldinius grąžtus bei daug kitų. Geriausių variantų paieška neprivalo užimti daug laiko, nes prekių pavadinimai bei informacinės lentelės nurodo, ką svarbiausia žinoti apie frezos peilius. Jeigu ruošiatės įsigyti didelius grąžtų bei frezavimo peilių kiekius, atkreipkite dėmesį į likučius sandėlyje.

Tad visai nesvarbu ar gaminate baldus, kuriate sudėtingas dekoracijas ar tiesiog reikia frezos efektyviam ir greitam formavimui bei pjovimui, čia tikrai bus tai, ko jums reikia.

Į ką atsižvelgti prieš perkant frezos peilius?

Prieš perkant frezos peilius reikia susipažinti su peilio techninėmis charakteristikomis bei privalumais. Jis turi būti tinkamo ilgio bei skersmens, kad atliktų jūsų planuojamo darbo ar projeko poreikius. Prekės puslapyje nurodomi svarbiausi peilio parametrai: koto skersmuo, pačios frezos skersmuo, koto ilgis bei tokie dalykai kaip darbinis aukštis ir B gylis. Kai jau žinote, kokio tipo frezos peilio reikia, rinkitės pagal matmenis.

Jeigu nerandate tiksliai to, ko ieškote, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda pasistengs rasti geriausią įmanomą variantą bei pateiks individualius pasiūlymus.

Frezos peiliai internetu

Pirkti visus frezos peilius bei papildomus medienos apdirbimo įrankius labiausiai apsimoka internetu. Jums nereikia laukti eilėse bei taikytis prie parduotuvės darbo laiko. Sau patogiu metu ir iš sau patogios vietos pateikite užsakymą bei džiaukitės greitu suruošimu ar pristatymu. Internete taip pat galima tikėtis patrauklių kainų bei ypatingų pasiūlymų.

Plačiau