Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool liniuotės, spaustuvai, kita

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Darbui su įrankiais, apdaila, baldais, įrengimu, remontu ar net atliekant pasidaryk pats projektus su Festool įrankiais gali būti reikalingi specialūs priedai. „Ulmo“ elektroninė parduotuvė yra bene geriausia vieta jiems įsigyti. Čia rasite: akumuliatorius ir jų rinkinius, kreipiančias liniuotes, apsaugas nuo atplaišų, įvairius spaustuvus, įkroviklius, kabelius, jungiamąsias detales ir ne tik. Trumpiau tariant – kad ir ko reikėtų jūsų Festool įrankiams ar darbui – čia tai rasite.

Visi priedai turi savo prekės puslapius. Juose nurodoma svarbiausia techninė informacija, kaina, kiti aktualūs parametrai. Užsakymus, pateiktus internetu, galėsime itin greitai paruošti siuntimui. Na, o jeigu norite, Festool įrankius bei tokius priedus kaip Festool liniuotė ar įkrovikliai galite atvykti apžiūrėti prekybos vietose Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ar Šiauliuose.

Festool įrankių priedai: kokia nauda jums?

Kiekvienas priedas turi savo privalumus:

  • Akumuliatoriai – aprūpina elektros energija jūsų naudojamą prietaisą (gręžtuvą, šlifuoklį, frezą, pjūklą). Geriausia, kad dauguma Festool akumuliatorių tinka ne vienam specifiniam, o daugeliui įrankių.

  • Kreipiančios Festool liniuotės – saugo nuo slydimo ir leidžia tiksliau matuoti, pjauti, žymėti, kai dirbate su plokšte ar medžiaga.

  • Apsaugos nuo atplaišų – naudojamos kartu su kreipiančiomis Festool liniuotėmis ir apsaugo medžiagą, su kuria dirbate, nuo atplaišų bei pažeidimų.

  • Spaustuvai – sraigtiniai spaustuvai arba svirtiniai veržtuvai yra reikalingi norint užfiksuoti ruošinius ar, pavyzdžiui, kreipiančias liniuotes. Jie turi patogų, tikslų reguliavimą.

  • Plug-it kabeliai – paprastas sujungimas tarp įrankio ir elektros lizdo. Kelių metrų ilgio kabelis padės aprūpinti elektrinį įtaisą energija.

  • Spartieji įkrovikliai – didelio galingumo ir aukšto našumo įkrovikliai Festool įrankių akumuliatoriams.

Kaip pasirinkti tinkamas Festool liniuotes, spaustuvus ir kitas priemones savo darbui?

1. Nustatykite, koks priedas jums reikalingas. Liniuotės ir spaustuvo ar įkroviklio bei kabelio paskirtys yra labai skirtingos. Galite pasinaudoti prekių filtrais, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškojote.

2. Visi produktai turi savo prekės puslapį, tad būtinai juose apsilankykite, nes net ir panašiai besivadinantys ar tos pačios kategorijos priedai gali turėti subtilių techninių skirtumų.

3. Jeigu dvejojate arba reikia patarimo, visada susisiekite su artimiausiu pardavimų skyriumi dėl rekomendacijų.

Plačiau