Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Medžio frezos antgaliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Dirbate su mediena? Gaminate baldus, juos restauruojate ar užsiimate panašiais projektais savo dirbtuvėse? „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės frezų antgalius, skirtus darbui su mediena. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija apie ilgį, skersmenį ir kitus aktualius techninius parametrus. Internetu atliktus užsakymus greitai paruošime atsiėmimui arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Į ką atsižvelgti renkantis frezavimo antgalius?

Svarbu, kad frezavimo antgaliai būtų gaminami iš itin patvaraus metalo ir/ar karbido, ir kitų aukštos kokybės lydinių. Tai turi būti dilimui atsparūs, ilgaamžiai gaminiai. Su kokybišku frezos antgaliu galėsite įgyvendinti daugiau projektų, rečiau juos keisite, todėl ilguoju laikotarpiu – brangesnis, bet aukščiausios kokybės produktas gali tapti net ekonomiškesniu pasirinkimu.

Nesvarbu, ar dirbate su labai unikalių formų detalėmis, ar šalinate didelius medienos kiekius, mūsų frezų medžiui antgalių asortimentas atitinka visus klientų poreikius. Antgaliai suderinami su daugeliu frezavimo staklių ir elektrinių frezų, todėl medienos apdirbimo užduotys gali būti atliekamos patogiai ir greitai.

Renkantis antgalius būtina žinoti ir kokius pjūvius, gręžimus, frezavimo darbus atliksite. Pavyzdžiui, nuožulnios formos frezos paprastai pritaikomos apdirbant medieną bei laminatą, kai reikia suformuoti nuožulnią briauną. Bene populiariausias pritaikymas – dėžių, uždarų konstrukcijų gaminimas, kadangi galima lengvai pagaminti sujungiamas briaunas.

Pirštiniai frezų antgaliai beveik visada naudojami skylių ir griovelių darymui. Medienos apdirbime grioveliai gali būti ir dekoratyviniai, tačiau dažniausiai jie tampa sujungimo elementais.

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti arba, ką tiksliai rinktis, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai atsakys į jūsų klausimus bei rekomenduos geriausius antgalius darbui su mediena.

Medžio frezų antgalių pasirinkimas

Galima rasti daug skirtingų tipų frezų, kurios tinka medžio apdirbimui. Tai gali būti V formos, nuožulnios, diskinės, suapvalinimo, pirštinės ir ne tik.

Tai, ką reikėtų rinktis jums, priklauso ir nuo ruošinių, su kuriais dirbate, dydžio, apdirbamos medienos rūšies (kieta, minkšta) ir ne tik. Kiekvienas frezos antgalis gali turėti savitų privalumų.

Medžio frezos antgaliai internetu

Internetu jūs galite patrauklia kaina pirkti įvairių matmenų bei skirtingų tipų antgalius medžio frezoms. Pasinaudokite rūšiavimo įrankiu ir greitai raskite, kas labiausiai atitinka poreikius. Užsakymą galėsite papildyti ne tik medžio frezų antgaliais, bet ir kitais antgaliais ar furnitūra jūsų darbui bei hobiams. Jūsų produktus per 1-5 darbo dienas paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje arba per 2-3 dienas pristatysime visoje Lietuvoje.

Lanksčios apmokėjimo galimybės padės pasirūpinti savo dirbtuvių ar komandos poreikiais.

Plačiau