Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool Domino sujungimų sistema

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Festool Domino DF – specialūs kaištinių sujungimų frezeriai arba kitaip – domino sujungimų sistema. Šie specialūs frezavimo įrankiai gali būti labai reikalingi baldininkams, statytojams bei apdailos darbų ar remonto profesionalams. Patogiai ir patrauklia kaina Domino sujungimų sistemas iš Festool asortimento galite pirkti ir internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Mūsų parduotuvėje visi frezeriai turi savo prekės puslapį, kuriame nurodomos jo techninės savybės: galia, reguliavimas, svoris, kiti parametrai bei tai, kas įeina į komplektą.

Jei norite, Festool domino sujungimo sistemas galite išbandyti ir viename iš mūsų salonų. Jeigu užsakymą pateiksite internetu, mes pasirūpinsime sparčiu suruošimu ir pristatymu nurodytu adresu.

Kas yra Festool Domino sujungimų sistema?

Festool Domino Assortment System – toks yra pilnas šio įrankio bei technologinio sprendimo pavadinimas. Tai yra specialaus tipo kaištinių sujungimų frezeris, puikiai tinkantis labai įvairiems medžio ir baldinių plokščių sujungimo / apdirbimo projektams.

Sistemos DOMINO (Festool) DF 500 Q-Set pagrindą sudaro Domino frezeris. Tai unikalus įrankis, kuris sukuria gali padaryti įpjovas (griovelius), į kurias įstatomi Domino dygiai (specialiai suprojektuotos medinės detalės), taip sukuriant tvirtas ir ilgaamžes jungtis. Jas labai lengva pritaikyti baldų gamyboje. Be to, tie sujungimai yra nematomi, tad Festool Domino puikiai pasitarnaus ir iš estetikos pusės.

Verta paminėti, kad ši sistema gali būti naudojama ne tik baldams, bet ir karkasų konstrukcijoms, laiptų, langų gamyboje, sujungiant stelažus ir ne tik.

Kokie yra šio tipo Festool Domino frezerio pliusai? Tam, kad būtų lengviau suderinti, galima reguliuoti įpjovos gylį, o kad rezultatai būtų nuoseklūs, yra galimybė greitai padaryti identiškas jungtis. Dėl universalumo ir paprasto naudojimo ši sistema yra mėgstama profesionalių meistrų.

Kaip tinkamai naudoti Festool Domino sujungimų sistemą savo projektams?

1. Planuokite ir matuokite. Nustatykite reikalingo kaiščio dydį ir vietą. Tada iš savo DOMINO kaiščių rinkinio išsitraukite tinkamą detalę.

2. Paruoškite frezerį darbui. Pasirinkite tinkamą nustatymą ir antgalį naudojamam kaiščio dydžiui. Sureguliuokite pjovimo gylį ir plotį freza, kad atitiktų jūsų kaiščio specifikacijas.

3. Pažymėkite. Aiškiai pažymėkite kiekvienos įpjovos centrą ant ruošinio. Tikslus žymėjimas užtikrina lygumą ir simetriją viską jungiant bei montuokite.

4. Darykite įpjovas. Frezerį lengvai įleiskite į ruošinį, kad padarytumėte įpjovą. Pakartokite tai, kad padarytumėte visas įpjovas.

5. Sausas montavimas. Įstatykite Domino dyglius į įpjovas ir patikrinkite tikslumą.

6. Tvirtinimas. Kai įsitikinsite, kad detalės tinka, jeigu reikia, užtepkite poliuretano klijus, sudėkite, užspauskite ir palaukite kol išdžius.

Štai kaip efektyviai naudojamos Festool Domino frezos – sujungimo sistemos.

Plačiau