Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Frezos antgaliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Visiems, kurie savo profesionalioje veikloje arba užsiimdami hobiu, frezuoja, reikalingi įvairūs frezos antgaliai. Išvenkite eilių ir sau patogiu metu bei patrauklia kaina tokius antgalius įsigykite internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Visos prekės turi savo puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija. Pagal ją lengvai išsirinksite geriausią variantą ir rasite idealiai tinkantį antgalį, kurį pristatysime nurodytu adresu visoje Lietuvoje arba paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje.

Kaip išsirinkti frezų antgalius?

Norint pasirinkti frezų antgalius jums reikia žinoti, su kokiomis medžiagomis dirbsite, kokius pjūvius bei darbus atliksite ir koks jūsų našumas. Frezos gali atlikti tiesius, nuožulnius ar kitų formų pjūvius ir leidžia išfrezuoti net pačias unikaliausias formas, tad būtina žinoti, kokio antgalio jums reikia.

Jeigu nesate šios srities profesionalai, drąsiai kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai mielai patars ir rekomenduos ne tik frezų antgalius, tačiau ir bet kokius kitus įrankius, kurie jus domina. Profesionalų patarimai užves ant kelio bei susiaurins potencialių pasirinkimų sąrašą, kad greičiau rastumėte tinkamą sprendimą.

Ką reikia žinoti apie frezų antgalius

Frezų antgaliai gali būti labai skirtingi. Pakanka tik pasižiūrėti į prekių nuotraukas ir galima iškart matyti skirtumus. Visgi, norint tiksliai žinoti, kas labiausiai tinka, rekomenduojame atsidaryti prekės puslapį ir jame ieškoti svarbiausių skaičių, faktų bei naudingos informacijos. Renkantis frezų antgalius svarbu žinoti: iš ko jie pagaminti, kokia yra jų forma, paskirtis, koks yra antgalio ilgis bei skersmuo. Turėdami šią informaciją labai greitai susiaurinsite paieškos lauką ir greičiau matysite, kuriuos produktus apsimoka dėti į krepšelį.

Frezos antgaliai internetu

Štai kelios priežastys, kodėl pirkti tokias prekes internetu apsimoka:

1. „Ulmas“ turi vieną didžiausių frezavimui skirtų antgalių bei panašių priedų asortimentą visoje Lietuvoje.

2. Prekių kataloge lengva rasti naujienas, išparduodamas prekes bei ypatingus pasiūlymus (akcijas).

3. Priimame daug skirtingų apmokėjimo būdų. Pirkėjai taip pat gali rinktis norimą pristatymo ar atsiėmimo būdą.

4. Jokio laukimo eilėse ar važinėjimo į parduotuves rinktis. Savo užsakymą galite pateikti iš sau patogios vietos, sau patogiu metu.

5. Profesionali komanda, kuri bet kada pasiruošusi padėti, patarti bei spręsti iškilusias problemas.

Plačiau