Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Pjovimo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Akumuliatoriniai ir laidiniai elektriniai FESTOOL pjovimo įrankiai yra geras pasirinkimas mėgėjams bei profesionalams. Iš Ulmas.lt – tiesiog internetu galite įsigyti skersinio pjaustymo pjūklus KAPEX, įgilinamuosius TSC serijos diskinius pjūklus, TSV ir TS serijų diskinius pjūklus, TRION bei CARVEX siaurapjūklius, VECTURO daugiafunkcius pjovimo įrankius bei jiems skirtus priedus. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia informacija, galinti padėti rinktis. Ieškokite specialiais ženklais pažymėtų įrankių, kuriems gali būti taikomos akcijos. Specialiai pažymimos ir visiškos naujienos bei išpardaviminiai pjovimo įrankiai, kurie tuoj bus išimami už prekybos.

Domina įranga, bet nežinote, ką tiksliai rinktis? Tokiu atveju drąsiai kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai parinks tinkamiausius įrankius bei juos rekomenduos.

Kaip išsirinkti pjovimo įrankius?

Rinkdamiesi akumuliatorinius FESTOOL pjovimo įrankius internetinėje parduotuvėje, atidžiai apgalvokite savo darbo/užduoties/projekto keliamus reikalavimus ir įvertinkite medžiagas, su kuriomis dirbsite.

Svarbiausi parametrai, apie kuriuos reikia žinoti - įrankio galia (šiuo atveju tai yra įtampa, matuojama voltais, V), akumuliatoriaus talpa (ampervalandės, Ah) bei veikimo laikas (valandos, h) ir peilių tipas arba naudojama pjovimo technologija.

Smulkiam bei detaliam medžio apdirbimui ieškokite įrankių su tiksliu valdymu ir dulkių nusiurbimo galimybėmis, kad darbo vieta būtų švari, o jūsų pjūviai pavyktų tiksliai net dirbant su storais ir dideliais ruošiniais.

Pjaunant tvirtesnes medžiagas, pavyzdžiui, metalą ar mūrą, pirmenybę teikite įrankiams su didesniu sukimo momentu ir labai tvirta konstrukcija, antivibracinėmis rankenomis.

Be to, įvertinkite įrankio ergonomiškumą ir svorį. Kuo jis lengvesnis, tuo mažiau pavargsta ranka, kai dirbate ilgesnį laiką. FESTOOL akumuliatorinių įrankių asortimentas siūlo daug inovacijų ir galimybių. Šio gamintojo technika naudoja efektyvius ir ilgaamžius bešepetėlinius variklius, dėl ko akumuliatoriai ir pati sistema tarnauja ilgiau. Tai – patikima investicija profesionalui ar pradedančiajam.

Labai naudinga, kad visi akumuliatoriniai FESTOOL įrankiai naudoja tą patį akumuliatorių tipą, tad baterijas galėsite lengvai keisti tarpusavyje.

Atraskite geriausius įrankius savo darbams

Rasti geriausius pjovimo įrankius savo darbams įmanoma net ir internetu. Jei žinote, su kokia medžiaga dirbsite ir ką atliksite, lengvai išsirinksite naudingiausią variantą.

Tiksliam ir smulkmeniškam medžio apdirbimui rinkitės akumuliatorinį įigilinamo tipo diskinį pjūklą TSC 55, garsėjantį tikslumu ir tuo, jog medieną jis pjauna lengvai, todėl įrankis idealiai tinka staliaus darbams.

Jei svarbiausia - universalumas, yra ir tam skirtas VECTURO OSC 18 – akumuliatorinis daugiafunkcinis pjovimo įrankis, kuris gali ir pjauti, ir šlifuoti. To reikia darant apdailos darbus, užsiimant renovacija, gaminant baldus.

Na, o statybos ir griovimo darbams skirtas ne vienas FESTOOL akumuliatorinis diskinis pjūklas HKC 55, kuris generuoja didelę galią, bet yra patogiai nešiojamas. Su juo nesunku galima greitai ir efektyviai pjauti karkasinę medieną ar lakštinius gaminius.

Pjovimo įrankiai internetu

Internetu galima labai patogiai įsigyti visų rūšių FESTOOL akumuliatorinius ir laidinius pjovimo įrankius. Jūsų užsakymus per 1-5 darbo dienas suruošime atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose bei pristatysime visoje Lietuvoje per 2-3 dienas. Rinkitės sau patogiausią pristatymo ir apmokėjimo būdą bei džiaukitės greitu ir lengvu darbu pjaustant ruošinius, apdirbant medžiagas ir tobulinant įgūdžius.

Plačiau