Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Akumuliatoriniai siaurapjūkliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu galite patrauklia kaina įsigyti itin kokybiškus, profesionaliam darbui bei pasidaryk pats projektams tinkančius akumuliatorinius FESTOOL siaurapjūklius. Visi įrankiai turi savo produkto puslapį. Jame pateikiama ne tik kaina, bet ir techninės savybės, kuriomis pasižymi siaurapjūklis. Tai yra labai svarbu renkantis tokį, darbui reikalingą įrankį. Pirkdami čia galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. FESTOOL siaurapjūklius bei kitus įrankius galime pristatyti visoje Lietuvoje, o kartu su jais atskirai parduodame ir pjūklelius siaurapjūkliams ir daug kitos įrangos, kurios dažnai prisireikia darbe su baldinėmis plokštėmis, interjero apdaila ir ne tik.

Jeigu kyla klausimų, norite patarimų ar rekomendacijos, galite kreiptis ir į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Tikslumas su akumuliatoriniais siaurapjūkliais

Akumuliatoriniai siaurapjūkliai, kaip įrankiai siūlo derinį tarp galimybės tiksliai pjauti ir turėti nešiojamą, nedaug sveriantį įrankį. FESTOOL akumuliatorinis siaurapjūklis suteiks neprilygstamą laisvę atlikti sudėtingus pjūvius be apribojimų, kurie atsiranda naudojant maitinimo laidą.

Evoliucija iš laidinių į akumuliatorinius įrankius pagerina technikos pritaikomumą įvairiose situacijose. Akumuliatorinis siaurapjūklis lengviau panaudojamas statybvietėje ar net sudėtingų užduočių metu dirbtuvėse.

Pagrindinė aukštos kokybės akumuliatorinių siaurapjūklių savybė - tiksliai valdomas ašmenų judėjimas ir greitis, tad net ir ne per daugiausiai įgūdžių turinčiam žmogui išeis tiksliai ir švariai pjauti per įvairias medžiagas. Su kokybišku įrankiu bus galima apdirbti kone viską, įskaitant medieną, metalą ir plastiką.

Naujausi siaurapjūklių modeliai turi kelis greičio nustatymus ir švytuoklės reguliavimus, todėl naudotojams galima pritaikyti pjovimo eigą prie užduoties, kurią daro.

Be to, integruotas LED pašvietimas ir dulkių ištraukimo mechanizmas dar labiau padidina tikslumą, nes leidžia aiškiai matyti pjovimo liniją ir apsaugoti švarą bei palaikyti geras sąlygas darbo vietoje. Galiausiai, tokio įrankio efektyvumas labai priklauso ir nuo jo ergonomiškos konstrukcijos, pusiausvyros. Ieškokite lengvų, ergonomiškai sukonstruotų įrenginių. Jiems teikite pirmenybę.

FESTOOL akumuliatoriniai siaurapjūkliai – ir profesionalui, ir mėgėjui

FESTOOL akumuliatorinių siaurapjūklių gama yra įvairi. Visgi, gausiame asortimente tikrai išsiskiria FESTOOL CARVEX PSBC 420 EB. Šis įrenginys įrodo, kad FESTOOL gali pasiūlyti inovatyvų, patogiai naudojamą ir labai kokybišką pjūklą tikrai patrauklia kaina.

Šiuose pjūkluose, skirtuose profesionaliems meistrams ir ambicingiems DIY projektų vykdytojams, derinama galia, ergonomiškumas ir išmaniosios technologijos.

CARVEX PSBC 420 EB turi bešepetėlinį variklį, kuris veikia ilgai ir nepraranda efektyvumo.

Pats pjūklas yra nesunkus (vos 2,4 kg), tad su juo bus galima dirbti ir ilgesnes valandas. Pjauti su FESTOOL CARVEX PSBC 420 EB akumuliatoriniu siaurapjūkliu galima ir medieną, ir spalvotą metalą bei net minkštąjį plieną. Įrankio galimybes didina jo suderinamumas su įvairių tipų pjūkleliai, todėl naudotojai gali atlikti įvairias pjovimo užduotis. Be to, reguliuojami greičio nustatymai, didelis apsukų skaičius ir apsauga nuo atplaišų komplekte padės dirbti su mažiau nesklandumų.

Pagal ką rinktis akumuliatorinį siaurapjūklį?

Dalinamės „Ulmo“ specialistų įžvalgomis, pagal ką turėtų būti pasirenkamas geriausias belaidis elektrinis siaurapjūklis:

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas ir galia (matuojama voltais, V) - pasirinkite pjūklą su kuo didesnės talpos akumuliatoriumi ir pakankama galia (čia ją atspindi akumuliatoriaus įtampa) savo projektams.

  • Daug pjūklų ir suderinamumas. Įsitikinkite, kad komplekte turėsite savo darbui reikalingus pjūklus arba, kad žinote, kur jų įsigyti.

  • Greičio reguliavimo nustatymas. Ieškokite modelių su daugeliu greičių, kad pjovimo proceso eigą galėtumėte valdyti nepriklausomai nuo to, su kokiomis medžiagomis dirbate.

  • Švytuoklės reguliavimas. Su šia funkcija galima pjauti agresyviau, taip padidinant medienos pjovimo greitį ir efektyvumą.

  • Galimybė pjauti įstrižai. Jeigu reikia, ieškokite, kuris pjūklas leistų pjauti kampu, nuožulnioje padėtyje. Tai gali ne visi.

  • Ergonomiškumas ir svoris. Lengva konstrukcija su geru svorio paskirstymu sumažina nuovargį ilgai naudojant.

  • Įmontuotas apšvietimas ir dulkių išsiurbimas. Tokios funkcijos kaip LED šviesa ir dulkių išsiurbimo anga pagerins matomumą pjaunant ir užtikrina, kad pjovimo linija būtų švari.

  • Prekės ženklas ir garantija. Visada rinkitės tik patikimus prekės ženklus bei patikimus pardavėjus. Kokybė ir grantija suteikia saugumo perkant brangesnius darbo įrankius.

Plačiau