Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Spaustuvai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, meistrams, staliams ir nuosavas dirbtuves turintiems žmonėms tikrai gali praversti vadinamieji darbastalio spaustuvai. Šie įrankiai padeda įstatyti ruošinį į vietą ir jis stabiliai laikosi, kad būtų galima patogiai apdirbti – pjaustyti, drožinėti, obliuoti, šlifuoti, dažyti, matuoti ir ne tik. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti sraigtinio arba svirtinio tipo FESTOOL veržtuvus-spaustuvus. Šie staliaus spaustuvai atitinka net aukščiausius, pramonės lyderių keliamus standartus. Geriausia yra tai, jog kiekvienas produktas turi savo puslapį ir jame galima rasti daug aktualios techninės informacijos. Tinkančius spaustuvus galėsite įsidėti į krepšelį bei užsisakyti kartu su kitais įrankiais, furnitūra ar priedais, kurių reikia darbui.

Užsakytą įrangą greitai pristatysime visoje Lietuvoje.

Platus gnybtų pasirinkimas kiekvienam poreikiui

Gnybtai yra labai universalus įrankis, kuris tinka įvairiose verslo bei pramonės šakose, įskaitant medžio, metalo apdirbimą, baldų gamybą, meistravimą ir ne tik. Dėl to spaustuvai nepakeičiami ir profesionalams staliams, ir visiškiems mėgėjams. Medienos apdirbimo srityje spaustuvai yra labai svarbūs ne tik tam, kad suteiktų patogų priėjimą apdirbimui. Jų dažnai reikia ir tam, kad padėtų išlaikyti detales kartu, kol stingsta klijai. Taip išgaunamas idealiai lygus, tikslus sujungimas.

Metalo apdirbimo ir suvirinimo užduočių metu spaustuvai irgi naudingi, nes metalines detales pjaunant, gręžiant ar jungiant, užfiksuoja, taip padidinant saugumą ir tikslumą. Automobilių remonto ir komponentų surinkimo procese gnybtai arba spaustuvai naudojami detalėms patikimai laikyti montuojant arba atliekant net maksimalaus delikatumo reikalaujančias užduotis, pavyzdžiui, variklio remontą.

Kadangi internetu šiais laikais galima įsigyti pačių įvairiausių gnybtų, visi pagal savo poreikius turės progą rasti idealų sprendimą. Ieškant geriausio spaustuvo reikia atsižvelgti į tokius faktorius, kaip medžiaga, su kuria dirbsite, reikiamas suspaudimo ir suveržimo stiprumas, laisva vieta prie darbastalio ir jūsų biudžetas.

Geri plieniniai spaustuvai staliams ir kitiems profesionalams didina darbo efektyvumą ir tikslumą, tad sumažėja pavojingų situacijų, susižalojimų ar net klaidų tikimybė. Investicija į spaustuvus – investicija į darbo kokybę bei geriausias sąlygas.

Spaustuvai tiksliems darbams

Atliekant maksimalaus tikslumo reikalaujančius darbus, ypač medžio apdirbimo ir dailiųjų amatų srityje, reikia tikrai geros įrangos. „Ulmas“ gali pasiūlyti du, labai gerą reputaciją turinčius sprendimus - FESTOOL FS-HZ 160 ir FESTOOL FSZ 120. Šie spaustuvai atitinka net didžiausius lūkesčius bei gali pakelti darbų tikslumą ir kokybę.

Svirtinis veržtuvas spaustuvas FESTOOL FS-HZ 160 turi 160 mm griebtuvo angą bei yra iš karto gaminamas suderintas su MFT bei Precisio profiliais. Įrankis džiugina tvirta konstrukcija ir paprastu naudojimu, leidžiančiu greitai suveržti kelias dalis kartu ar prispausti stipriai, tačiau nepažeidžiant medžiagų. Šis spaustuvas ypač tinka, jeigu dažnai užsiimate kreipiančiosiomis pjovimo, frezavimo ar pjaustymo operacijoms.

Na, o štai FESTOOL FSZ 120 yra kiek mažesnis, ekonomiškesnis, tačiau ko gero net labiau tinka lengvesniems darbams, kai reikia ne tokio stipraus spaudimo. Tai gali būti darbas su minkštomis medžiagomis arba labai detaliai apdirbtais ruošiniais. Pačio gnybto konstrukcija leidžia greitai visą operaciją atlikti viena ranka, todėl FSZ 120 puikiai tinka tais atvejais, kai svarbiausia darbo našumas ir tikslumas. Griebtuvo anga, kaip ir galima nuspėti yra 120 mm, o pats įrenginys, kaip ir būdinga FESTOOL spaustuvams, suderinamas su MFT 3 bei Precisio profiliais.

Jeigu jus domina įprasti spaustuvai arba gnybtai darbo vietai, tačiau turite klausimų, reikia patarimo arba norisi individualaus pasiūlymo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Plačiau