Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool šlifuokliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai, užsiimate apdaila, turite dirbtuves, garažą ar tiesiog mėgstate pasidaryk pats projektus? Tuomet „Ulmas“ jums gali pasiūlyti kokybiškus kampinius ir ekscentrinius Festool šlifuoklius. Visi įrankiai turi savo prekės puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informacija (galia, matmenys, kiti parametrai). Kataloge taip pat ieškokite ir specialiu ženklu pažymėtų akcijų ar naujienų.

Patikusį įrankį patogiai galima įsigyti ir internetu arba atvykti apžiūrėti ir išbandyti fizinėse „Ulmo“ prekybos vietose. Pateiktus užsakymus greitai pristatome visoje Lietuvoje.

Festool šlifavimo įrankiai: kodėl juos rinktis jūsų projektams?

Kaip ir kitose srityse, taip ir kampinių šlifuoklių bei šlifavimo įrankių sferoje, Festool vardas skamba kaip kokybės, tikslumo ir efektyvumo sinonimas.

Kaip ir kiti įrankiai, taip ir bet kuris Festool šlifuoklis turės reikiamos galios, patikimą elektrinį arba akumuliatorinį motorą, ergonomišką rankeną ir bus patogi dirbant ilgai laikyti rankose. Nemažai šio tipo Festool įrankių (ypač tų, kurie skirti kietoms medžiagoms šlifuoti) turi ir antivibracinę rankeną. Jos pagalba galima dirbti tiksliau, išvengti nukrypimų ir nuovargio.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno modelio techninių duomenų lentelę. Pagal ją bus aiškūs dominančio įrankio privalumai. Nors konkrečios savybės gali skirtis, tačiau visi Festool šlifavimo įrankiai:

  • Turi galingus motorus, galinčius generuoti nurodytas apsukas;

  • Būna pakankamai lengvi, patogiai laikomi rankose;

  • Turi talpos akumuliatorius arba laidinį maitinimą, derinami su konkretaus tipo akumuliatoriais;

  • Prie ekscentrinių šlifuoklių dar galima jungti ir dulkių siurbimą;

  • Pritaikyti profesionaliam darbui.

Dėl pritaikomumo ir gausios komplektacijos juos renkasi ir profesionalai, ir mėgėjai, siekiantys geriausių rezultatų ir vertinantys ilgalaikį įrankių patvarumą.

Kaip pasirinkti tinkamą Festool šlifavimo įrankį pagal savo poreikius?

Jeigu kalbame apie šlifuoklius, štai pagrindiniai patarimai, kuriais reikia vadovautis:

1. Su kokiomis medžiagomis dirbsite? Skirtingoms medžiagoms reikia skirtingų galios lygių ir skirtingo abrazyvumo šlifavimo diskų/instrumentų. Atlikdami sunkias užduotis, pavyzdžiui, šlifuodami storus sluoksnius arba dirbdami su kietesnėmis medžiagomis, rinkitės galingesnį įrankį su gausesne komplektacija. Na, o smulkesniems, į detales orientuotiems darbams rinkitės įrankį su kintamo greičio valdikliais ir smulkesnėmis abrazyvinėmis medžiagomis. Čia nereikia tiek galios, pakanka kruopštumo.

2. Taip pat svarbu projekto dydis ir daiktų, su kuriais dirbate, forma. Dideliems, plokštiems paviršiams šlifuoti efektyviau tiks didesnis šlifavimo padas, o sudėtingoms ar išlenktoms vietoms naudingiau pasitarnaus mažas, manevringesnis diskas.

3. Atsižvelkite į priedus, papildomus sprendimus. Jums reikėtų kreipti dėmesį į tai ar prie Festool šlifuoklio yra galimybė prijungti dulkių šalinimo sistemą. Jei dirbate viduje, patalpose – tai labai svarbu.

Plačiau