Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Statybiniai įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Dinamiškas statybų verslas ir projektai reikalauja ne tik specialistų, bet ir gerų įrankių. Jie leidžia tinkamai atlikti darbą, spręsti problemas. Nuo karkasų ir stogų dengimo iki apdailos ir detalių gamybos – kiekviena užduotis tikslumo, galios ir efektyvumo. Būtent šiems tikslams iš „Ulmo“ el. parduotuvės galite patrauklia kaina pirkti FESTOOL įrankius bei jiems skirtus priedus. Aukštos kokybės statybiniai įrankiai suteikia galimybę dirbti greičiau, išmaniau ir saugiau. Tarp pirmaujančių šios srities prekės ženklų FESTOOL išsiskiria novatoriškais akumuliatoriniais įrenginiais, sukurtais taip, kad atitiktų griežtus statybos profesionalų ir „pasidaryk pats" entuziastų reikalavimus. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija, padedanti pasirinkti tinkamiausią įrankį.

Ką reikia žinoti prieš renkantis statybinius įrankius?

Renkantis įrankius statybos darbams, labai svarbu suprasti konkrečius projekto keliamus iššūkius ir poreikius. Tokie faktoriai kaip medžiaga, su kuria dirbsite, toleruojama paklaida (tikslumas) ir aplinka (statybvietėje ar dirbtuvėse) yra labai svarbūs priimant sprendimus.

FESTOOL akumuliatorinių įrankių asortimentas yra gausus, tad kiekvienam įrankiui reikalingi skirtingų kriterijų vertinimui. Visgi visiems vienodai svarbu, kad įrankis būtų kuo lengvesnis ir patogiau laikomas, nes tai leis išvengti didžiulio nuovargio. Jei turite patogų, lengvai prižiūrimą, tikslų ir į biudžeto rėžius telpantį įrenginį, tai bus geriausia investicija, kurią galėtumėte padaryti. Toks FESTOOL perforatorius, frezeris, diskinis pjūklas, dulkių siurblys ar kitas įrenginys atliks visas užduotis, kurias reikia.

Kaip išsirinkti tinkamus statybinius įrankius?

Renkantis statybos įrankius internetu, reikia atsižvelgti į technines įrankio galimybes. Štai tie faktoriai, kurie daro didžiausią įtaką.

  • Užduoties tipas. Pasirinkite įrankius, skirtus konkrečioms užduotims atlikti. FESTOOL akumuliatoriniai perforatoriai yra neprilygstamas galios ir efektyvumo derinys. Jie susidoros su mūru, betonu ir storomis medžiagomis. Na, o bešepetėliniu varikliu varomi gręžtuvai puikiai tinka medienai, metalui ir akmeniui apdirbti nes suderina tikslumą bei lankstumą dirbant. Pjovimo užduotims rekomenduojami FESTOOL diskiniai pjūklai.

  • Ergonomiškumas ir saugumas. Įrankiai turi būti patogūs naudoti ir pasiūlyti funkcionalumą, saugantį jūsų turtą bei sveikatą. FESTOOL įrankiai dažniausiai turi labai subalansuotą svorio centrą ir yra pakankamai lengvi, kad juos būtų patogu naudoti ir kad naudotojas kuo mažiau pavargtų net ir ilgai dirbdamas. Antivibracinės rankenos, dulkių susiurbimas bei apsaugos nuo užsikirtimo padidina saugumą.

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas ir našumas. Rinkitės įrankius, kurių akumuliatorius veikia kuo ilgiau ir dirba su kuo aukštesne įtampa (taip generuojama ir didesnė galia). Verta paminėti, kad FESTOOL akumuliatoriai yra universalūs ir tinka visiems šio gamintojo įrankiams, tad pakaks 1-2 akumuliatorių visam technikos arsenalui.

Statybiniai įrankiai internetu

Statybos įrankių pirkimas internetu siūlo daug privalumų. Visų pirma - turėsite galimybę susipažinti su plačiu produktų asortimentu, nes prekių puslapiuose rasite išsamius aprašymus bei detalią techninių specifikacijų apžvalgą. Tai gali padėti priimti sprendimus dėl pirkimo.

Be to, perkant internetu dažnai galima rasti geresnių pasiūlymų ir akcijų. Visus užsakymus per 1-5 darbo dienas paruošime atsiėmimui vietoje arba pristatysime visoje Lietuvoje.

Plačiau