Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Akumuliatoriniai perforatoriai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Galingi elektriniai, akumuliatoriniai perforatoriai FESTOOL praverstų ir profesionalui, ir namų meistrui. Iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina sau patogiu metu ir iš sau patogios vietos įsigyti FESTOOL BHC serijos įrenginį arba įrenginį su visu komplektu – Organizer Edition. Patraukli įrenginių kaina – ne vienintelis privalumas. Visi akumuliatoriniai FESTOOL perforatoriai turi savo prekės puslapį. Jame yra nurodoma svarbiausia techninė informacija, padedanti renkantis. Be to, kartu su pačiu perforatoriumi galėsite vienoje vietoje įsigyti ir plokštines medžiagas, furnitūrą ar priedus, kurių reikia Jūsų projektams.

Užsakymus greitai paruošime atsiėmimui bet kurioje iš savo fizinių parduotuvių arba pristatysime visoje Lietuvoje. Galėsite rinktis jums patogiausią atsiskaitymo būdą.

Įsigykite naujausią akumuliatorinių perforatorių

Rinkdamiesi naujausius akumuliatorinius perforatorius, turėtumėte vadovautis atrankos principu pagal techninius parametrus, ne tik pagal kainą. Kiekvienam pirkėjui visada labiausiai apsimoka investuoti į tokį įrankį, kuris atitiktų jūsų individualius poreikius dėl galios, pritaikymo galimybių bei ilgaamžiškumo.

Pirmiausia atsižvelkite į akumuliatoriaus savybes. Tai yra jo technologija, įtampa ir talpa. Nuo šių parametrų priklausys įrankio veikimo trukmė ir bendras našumas. Jei galite, visada prioritetą teikite ličio jonų akumuliatoriams. Taip darykite dėl jų ilgaamžiškumo ir gebėjimo išlaikyti pastovią įkrovą. Toliau žiūrėkite į talpas. Čia pirmenybė teks variantams, kurie demonstruoja didesnį ampervalandžių (Ah) rodiklį. Tai leis dirbti ilgiau – prailgins laiką tarp įkrovimų. Galiausiai – galingumas. Jei tai yra elektrinis perforatorius su akumuliatoriumi, tada jo galia atsispindi ne vatuose (W), o akumuliatoriaus įtampoje (V), sukimo momente (Nm) bei smūgio energijoje (J). Kuo didesni skaičiai – tuo didesnė perforatoriaus galia. Tai turi įtakos perforatoriaus galimybėms dirbti su kietomis medžiagomis. Didesnė galia reiškia, kad jūs turėsite laisvę atlikti įvairesnes gręžimo ir kalimo užduotis, dirbti su storesnėmis, tankesnėmis medžiagomis. Papildomas patarimas - ieškoti įrankio su bešepetėliniu varikliu. Ši technologija užtikrina didesnį efektyvumą ir yra ilgaamžiškesnė, nes vyksta mažiau trinties, generuojama mažiau šilumos.

Greičio ir sukimo momento reguliavimas suteikia įrankiui pranašumą prieš nereguliuojamus. Jie didina universalumą, nes leidžia akimirksniu pritaikyti perforatoriaus veikimą įvairioms medžiagoms ir užduotims. FESTOOL įrankiai paprastai turi daug perjungimo mechanizmų, pavyzdžiui el. sukimo momento nustatymą ir išjungimą, patogų perjungimą tarp gręžimo ir sukimo.

Renkantis bet kokį rankinį įrankį, o ypač tokį, kuris neišvengiamai svers daugiau nei 2 kg (pvz., FESTOOL BHC 18-BASIC-4,0 perforatorius sveria 2,6 kg), labai svarbus ergonomiškumas. Lengva konstrukcija, patogi rankena ir subalansuotas svorio paskirstymas gali gerokai sumažinti nuovargį rankose, kai dirbate.

Papildomi akcentai, į ką verta kreipti dėmesį, jei domina naujausi belaidžiai elektriniai perforatoriai FESTOOL:

  • LED apšvietimas;

  • Gylio ribotuvas;

  • Papildoma rankena;

  • Greitas įrankių keitimas ir pritvirtinimas;

  • Prekės ženklo reputacija dėl kokybės ir garantija.

Padidinkite gręžimo efektyvumą

Akumuliatoriniai perforatoriai yra kone būtini įrankiai įvairiems profesionaliems ir pasidaryk pats projektų mėgėjams. Joks kitas įrenginys neturi pajėgumų vienas pats atlikti ir gręžimo, ir smūgiavimo.

Kadangi įvairių statybos, renovacijos bei apdailos darbų metu reikia ir gręžti, ir griauti/kalti mūrą, betoną ar kitas labai kietas medžiagas, tiesiog taupoma vieta ir finansai, jeigu įmanoma abu darbus daryti su vienu įrenginiu. Jungdami tarp gręžimo ir kalimo funkcijų dirbsite paprastai, efektyviai.

Pasirinkus belaidį FESTOOL akumuliatorinį perforatorių, tai, kad galite dirbti visiškai neapriboti laidais - didelis privalumas. Akumuliatoriniai gręžtuvai leidžia lengvai judėti darbo vietoje ir eliminuoja pavojus, kuriuos kelia ant žemės nutiesti laidai, paguldyti prailgintuvai ir ne tik. Svarbu, kad įrankiui nestigtų galios. Tada galima greičiau gręžti ir kalti, o tai trumpina laiką tiek mažos, tiek vidutinės ar didelės apimties projektuose.

Plačiau