Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, nuosavas dirbtuves turintiems meistrams, statytojams, užsiimantiems apdailos darbais bei mėgstantiems darbuotis su pasidaryk pats projektais rekomenduojame įsigyti akumuliatorinius kampinius šlifuoklius FESTOOL AGC. Šis akumuliatorinis kampinis šlifuoklis turi daugybę techninių privalumų, itin ergonomišką dizainą bei džiugina patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Iš „Ulmo“ el. parduotuvės šį įrenginį galite įsigyti patrauklia kaina. Produkto puslapyje patogu susipažinti su techninėmis savybėmis, privalumais ir išskirtinėmis savybėmis. Pateiktus užsakymus greitai paruošiame atsiėmimui arba pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Jeigu reikia papildomo patarimo arba norite rekomendacijos dėl įrankio ar kitų produktų - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Sprendimas sudėtingiems kampams

Akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai, kaip kad, FESTOOL AGC 18, turi keletą privalumų, palyginti su laidiniais savo analogais. Pagrindinis pliusas, kurį įvertins visi – laisvė judėti po erdvę ir darbo vietą. Akumuliatorinis šlifuoklis leis naudotojams dirbti įvairiose vietose be būtinybės visada išlaikyti 1-2 metrų atstumą iki artimiausio elektros lizdo. Toks mobilumas ypač svarbus statybų aikštelėse arba lauke, dar neįrengtame objekte, kur prieiga prie elektros šaltinio būna ribota.

Kitas privalumas – itin žema nelaimingų atsitikimų rizika. Akumuliatoriniai įrankiai visiškai eliminuoja labai dažną pavojų, kuris atsiranda darbo vietoje, kai naudojami laidiniai įrenginiai. Niekas neužklius už laidų, jų neužmins, nepervažiuos, neužspaus ar netyčia jų neperpjaus. Taip pat nereikės ir papildomų apsauginių konstrukcijų kabeliams. Naudojant akumuliatoriaus energiją pakanka tik vietos įkrovikliui ir specialios dėžutės pačiam akumuliatoriui gabenti.

Akumuliatoriaus veikimo trukmės ir galios technologinė pažanga, kurią lyderiaujantys gamintojai, kaip FESTOOL, pastaruoju metu padarė, reiškia, kad dabartiniai akumuliatoriniai įrenginiai neišsikrauna labai ilgai bei puikiai realizuoja galią. Dažnu atveju jie niekuo neatsilieka nuo laidinių konkurentų.

Su AGC modeliu galėsite šlifuoti baldines detales iš medienos ar metalo. Taip pat pavyks pašalinti senus dažų, lako ar kitų medžiagų sluoksnius. Akumuliatorinis įrenginys leis prieiti net prie ankštesnių ar aukštyje, nepatogiose vietose esančių erdvių.

Rinkoje esantys akumuliatoriniai kampų šlifuokliai

Nors rinkoje parduodami įvairūs medienos šlifavimo įrankiai ir ne vienas skirtingas akumuliatorinis šlifuoklis, FESTOOL AGC 18 išsiskiria net ir tarp daugybės įrenginių. Visų pirma, vienas iš svarbiausių privalumų - aukštos kokybės konstrukcija. Tvirtas korpusas bei patogi rankena leidžia net ir sunkius darbus atlikti su minimaliu nuovargiu. Technine prasme svarbu, kad bešepetėlinis variklis yra 100 % korpuse. Tai reiškia, kad jis yra visiškai apsaugotas nuo purvo ir šiukšlių, todėl užtikrina ilgaamžiškumą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Naudojant FESTOOL AGC 18 akumuliatorinį šlifuoklį galima nustatyti kintamą greitį nuo 4500 iki 8500 apsukų per minutę (RPM), todėl pats veikimas universaliai pritaikomas darbui su įvairiomis medžiagomis.

Jis nuo kitų savo konkurentų rinkoje išsiskiria ir patogiu dizainu. Gamintojas daug dėmesio skyrė tam, kad šlifuoklį būtų patogu laikyti ir nesunku naudoti. Unikali akumuliatoriaus padėtis optimizuoja pusiausvyrą (geras svorio paskirstymas) ir apsaugo nuo varginančių kliūčių darbo metu. Papildomos, patogumą didinančios funkcijos – lengvai tvirtinamas šlifavimo padas, reguliuojamos apsaugos ir ne tik. Labai svarbu paminėti ir Vibrastop rankeną. Ši antivibracinė rankena gerokai sumažina įkyrias bei varginančias vibracijas, kurias operatoriui dažnai patirti verčia žemesnės klasės medienos šlifavimo įrankiai. Šis akumuliatorinis šlifuoklis mažesnę vibraciją skleidžia ne tik dėl rankenos, bet ir dėl to, kad variklis yra atskirtas nuo korpuso. Kalbant apie variklį reikia paminėti ir jo stabdį. Tai ypatingai svarbi saugos funkcija, kuri per kelias akimirkas iš maksimalios eigos (pajutusi pasipriešinimą), sustabdo disko sukimąsi, taip sumažindama nelaimingų atsitikimų riziką .

Dėl šių priežasčių FESTOOL AGC 18 akumuliatorinis kampinis šlifuoklis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško tik aukščiausios kokybės savo darbo vietai.

Plačiau