Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Šlifavimo diskeliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Dirbant su medienos ar plokščių šlifavimo, apdirbimo ir apdailos projektais reikalingi ne tik geriausi įrankiai. Labai svarbu, kad turėtumėte ir darbui būtinus įrankių priedus, aksesuarus. Šlifavimo diskeliai – vienas iš jų. Įvairaus grūdėtumo bei skirtingų skersmenų FESTOOL Granat tipo šlifavimo diskeliai yra puikus pirkinys tiek profesionalams, tiek pasidaryk pats projektų entuziastams. Ergonomiškos ir protingos konstrukcijos diskeliai ne tik efektyviai šlifuoja, bet ir smarkiai palengvina valymą bei priežiūrą. Jeigu norite daugiau sužinoti apie šiuos produktus, jų privalumus ar kitus ypatumus, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda mielai pakonsultuos ir pasiūlys geriausius šlifavimo įrankius.  

Raskite tinkamą šlifavimo diską savo projektui

Norint rasti tinkamą šlifavimo diskelį savo projektui, labai svarbu atsižvelgti į medžiagą, su kuria dirbate, ir pageidaujamą galutinį rezultatą. Nuo to priklausys iš kokios linijos šlifavimo diskelių Jums reikės rinktis.

Šiuolaikiniai šlifavimo diskeliai dažniausiai gaminami iš sintetinių, bet labai patvarių ir gerai šveičiančių medžiagų, tokių kaip silicio karbidas ir aliuminio oksidas. Tai leidžia pagaminti labai konkretaus ir tikslaus dydžio diską, kuris dar ir džiugina didesniu atsparumu karščiui, kad būtų galima apdirbti dideliu greičiu. Net ir didžiulė susikurianti trintis bei jos metu generuojama temperatūra nekenkia diskams bei darbo eigai.

Pagal paviršiaus šiurkštumą ir reikalingą spaudimą galite rinktis įvairių tipų diskelius. Svarbu žinoti su kokiu įrankiu dirbate, kad pasirinktumėte tinkamą skersmenį. Informacija apie matmenis nurodoma prekės puslapyje. Jums tereikia įsidėti tinkamo skersmens diskelius į krepšelį. Taip pat atsižvelkite į grūdėtumo dydį, nes mažesni skaičiai reiškia abrazyvesnį ir grubesnį apdirbimą, o didesni smulkesnį – švelnesnį bei glotnesnį.

Aukščiausios kokybės šlifavimo diskai užtikrina sklandų apdirbimą

FESTOOL Granat diskelių linija žinoma dėl aukščiausios kokybės produkcijos, skirtos efektyviam medžiagų bei paviršių apdirbimui ir, kas yra labai unikalu, maksimaliai efektyviam dulkių surinkimui.

Granat asortimente siūlomi įvairaus grūdėtumo šlifavimo diskeliai, skirti įvairioms medžiagoms ir skirtingiems darbams, todėl darbas vyksta maksimaliai efektyviai, o sąnaudos yra minimalios.

Dėl labai kokybiškos gaminio sudėties, diskeliai yra ilgaamžiškesni ir patvaresni, tinkami įvairioms užduotims - nuo medienos ir dažų iki užpildų ir plastiko apdirbimo. Prijungus specialią FESTOOL dulkių nusiurbimo sistemą džiaugsitės geriausiomis įmanomomis sąlygomis bei higiena darbo vietoje.

Plačiau